Lie­pos pra­džio­je Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Del­tu­vos se­niū­ni­jos apy­lin­kės ins­pek­to­rių pa­sie­kė Pa­lie­pės kai­mo gy­ven­to­jo nu­si­skun­di­mai, kad pa­pjau­tos dvi ož­kos. Gy­vu­liai bu­vo pa­lik­ti nak­čiai lau­ke. Pra­bė­gus sa­vai­tei gy­ven­to­jas vėl ne­te­ko avies ir ėriu­ko, o dar po sa­vai­tės pa­pjau­ta  avis.

Apy­lin­kės ins­pek­to­rius kon­sul­ta­vo­si su me­džio­to­jais, miš­ki­nin­kais. Spė­ja­ma, kad tai vil­kų „dar­bas“.

Miš­ki­nin­kai aiš­ki­na, kad lie­pos mė­ne­sį ūg­te­lė­ję, jau bė­gio­jan­tys ir tė­vus ga­lin­tys sek­ti vil­kiu­kai vis il­ges­niam lai­kui pa­lie­ka sa­vo gim­tą­ją iršt­vą, su­si­pa­žįs­ta su miš­ko ta­kais, mo­ko­si uos­ti pėd­sa­kus. Lie­pą pra­si­de­da ir rim­tos me­džiok­lės pa­mo­kos – iš pra­džių vil­kiu­kai tik ste­bi, bet ne­tru­kus pri­si­jun­gia prie tė­vų.

Gy­ven­to­jai, ypač gy­ve­nan­tys miš­kin­go­se vie­to­vė­se, tu­rė­tų pa­si­rū­pin­ti gy­vu­liais ir ne­pa­lik­ti jų nak­čiai lau­kuo­se.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų