Autorės nuotr. Autorės nuotr.

Vla­do Šlai­to vie­šo­sios bib­lio­te­kos Ly­duo­kių kai­mo pa­da­li­nio vy­res­nio­ji bib­lio­te­ki­nin­kė.

Rug­sė­jo pas­ku­ti­nis sek­ma­die­nis Ly­duo­kiuo­se nuo se­no lau­kia­mas. Pa­ra­pi­ja, pa­va­din­ta Šv. ar­chan­ge­lo My­ko­lo var­du, šven­čia jo var­do at­lai­dus, tad ly­duo­kie­čiai ir sve­čiai sku­ba į baž­ny­tė­lę. Mies­te­ly­je tą­dien šur­mu­liuo­ja ir tra­di­ci­nė My­ko­liu­ko mu­gė.

Per­nai per šią mu­gę Ly­duo­kių bib­lio­te­ka pra­džiu­gi­no vi­sus pri­sta­ty­da­ma pa­čių pa­reng­tą ir iš­leis­tą in­for­ma­ci­nį lei­di­nį „Ly­duo­kių kraš­tas“.

Šį­met pa­siū­lė­me gar­siai pa­skai­ty­ti ei­les apie ru­de­nį. Vi­sas pluoš­tas po­ezi­jos rin­ki­nių, tarp ku­rių Vy­tau­to Ma­čer­nio, Ja­ni­nos De­gu­ty­tės, kraš­tie­čio Al­bi­no Še­re­lio, lau­kė skai­to­vų.

Sma­gu bu­vo klau­syt, kaip švie­čiant ru­de­niš­kai sau­lei, to­lė­liau skam­bant ka­pe­li­jos mu­zi­kai, skai­to­vai vie­nas po ki­to rin­ko­si kny­gas, teks­tus ir gar­siai skai­tė: mo­te­rys ir vy­rai, jau­ni ir vy­res­ni, vie­ti­niai ir sve­čiai...

Tuo­jau pat ša­lia su­si­bū­rė klau­sy­to­jų bū­re­lis – pa­dė­ko­jo skai­to­vui ap­lo­dis­men­tais. Bib­lio­te­ki­nin­kė vi­siems skai­to­vams dė­ko­jo do­va­nė­le – gra­žiai su­pa­kuo­tais tul­pių so­di­nu­kais. Kai juos so­dins, gro­žė­sis žie­dais, kiek­vie­nas pri­si­mins ru­de­ni­nius po­ezi­jos skai­ty­mus Ly­duo­kiuo­se.

Ja­ni­na BAŠKAUSKIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Komentarai  

+1 # onute 2015-10-05 13:58
Nebejuokinkit žmonių su tokiais straipsniais. Kelios bobutės prieš fotoaparatą pastovėjo, o straipsnis kaip apie pasaulinio lygio įvykį. Lyduokiai normalaus renginio nematė jau senokai
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų