Ukmergės rinkiminės naujienos, mero rinkimai

Sekmadienį vykusiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose paaiškėjo, kad ant-rajame ture susikaus dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda ir konservatorių kandidatė premjerė Ingrida Šimonytė. Ukmergiškių nuomonė – kaip ir visos Lietuvos, tačiau palaikančiųjų dabartinį šalies vadovą procentas didesnis.

Lietuva šiemet ruošiasi trejiems rinkimams ir vienam referendumui. Tačiau dabar sudaromoms apygardų ir apylinkių rinkimų komisijoms teks dirbti ne visuose iš jų.

 

Skaistė VASILIAUSKAITĖ-DANČENKOVIENĖ

 

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) atstovė spaudai Indrė Ramanavičienė sakė, kad sudarytos apygardų, kurių šalyje yra 60, ir šiuo metu sudaromos apylinkių komisijos darbuosis gegužės 12 dieną vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose ir tą pačią dieną rengiamame referendume dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12-o straipsnio, susijusio su pilietybės išsaugojimu, pakeitimo.

Ukmergės centre, Kauno gatvėje, atidaryti Seimo narių Algirdo Stončaičio ir Lino Kukuraičio biurai.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino gegužės 12 d. vyksiančių Respublikos Prezidento rinkimų savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis.

Pasiruošimas gegužės 12-ąją vyksiantiems Prezidento rinkimams vyksta visu pajėgumu.

Ruošdamasi kitų metų Seimo rinkimams, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sudarė 71-ą vienmandatę Seimo rinkimų apygardą ir lapkričio 30 d. vykusiame posėdyje patvirtino jų ribas. 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Ukmergės skyrius turi naują vadovą.

Per ateinančius rinkimus Ukmergės rajono savivaldybėje vienos rinkimų apylinkės gali nelikti, o vienos gali būti pakeistas adresas.

Redakcija sulaukė anoniminio laiško, kuriame – daug neigiamų atsiliepimų apie kandidatę į vieno miesto seniūnaičio pareigas.

Iš pareigų nutarė trauktis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės skyriaus pirmininkas Kęstutis Zinkevičius.

Puslapis 1 iš 6

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų