Savivaldybei įteikta „Auksinė krivūlė“

Dainiaus Stankaus nuotr. Ukmergės rajono savivaldybei „Auksinė krivūlė“ buvo įteikta už inovatyvumą, įsitraukimą ir bendradarbiavimą. Dainiaus Stankaus nuotr. Ukmergės rajono savivaldybei „Auksinė krivūlė“ buvo įteikta už inovatyvumą, įsitraukimą ir bendradarbiavimą.

Įvairiose srityse labiausiai pasižymėjusioms savivaldybėms penktadienį sostinėje vykusiame renginyje išdalintos bronzinės „Auksinės krivūlės“ statulėlės – svarbiausieji savivaldos metų apdovanojimai.

Ukmergės rajono savivaldybei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Auksinė krivūlė“ įteikta už inovatyvumą, įsitraukimą ir bendradarbiavimą.

„Šis savivaldos „Oskaras“ – „Auksinė krivūlė“ – įteikiamas savivaldybei, kuri buvo flagmanas ir išsiskyrė iš visų, labiausiai didindama būsto prieinamumą. Tai – labai jautri tema – socialinis būstas, būstas jaunoms šeimoms ir kt., sukelianti dabar daug diskusijų“, – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, administracijos direktorė Inga Pračkailė, tarybos narės Indrė Kižienė ir Irma Vaitaitienė, tarybos posėdžių sekretorius Darius Krogertas, Tarybos aptarnavimo poskyrio vedėja Monika Raškevičienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė.

Apdovanojimus savivaldybių vadovams įteikė visų 14-os šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės, Lietuvos verslo konfederacijos bei Pramonininkų konfederacijos atstovai.

Dvi skulptoriaus Ramūno Almino sukurtos „Auksinės krivūlės“ statulėlės šiemet atiteko Vilniaus miesto savivaldybei. „Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“ ją apdovanojo Užsienio reikalų ministerija, o „Už ambicingus pokyčius siekiant tapti žaliuoju miestu“ – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Aplinkos ministerija, įsteigusi nominaciją „Daugiausiai Žaliųjų viešųjų pirkimų vykdžiusi savivaldybė pagal ŽVP vertę procentais“, apdovanojimą skyrė Lazdijų rajono, o Energetikos ministerija „Už didžiausią šuolį į žaliąją energiją“ – Klaipėdos rajono savivaldybei.

„Už kuriamas galimybes verslui“ Ekonomikos ir inovacijų ministerija apdovanojo Panevėžio miesto savivaldybę. Molėtų savivaldybei statulėlė atiteko Finansų ministerijos nominacijoje „Už atsakingą viešųjų finansų valdymą ir investicijų pritraukimą“.

Krašto apsaugos ministerija „Už nuoseklų bendradarbiavimą telkiant bendruomenę ir stiprinant jos pilietinę galią“ įvertino Pasvalio rajono savivaldybę, „Savivaldybe – kultūros puoselėtoja“ Kultūros ministerija įvardijo Tauragės rajono savivaldybę. Pastarosios savivaldybės atstovai į Tauragę parsiveš ir antrąją statulėlę – „Už glaudžią partnerystę su verslu bei rodomą pavyzdį žaliosios energetikos srityje“ ją apdovanojo Lietuvos verslo konfederacija.

Nominaciją „Už inovatyvumą, įsitraukimą ir bendradarbiavimą“ įsteigusi Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įvertino Ukmergės rajono savivaldybę, Susisiekimo ministerija „Už investicijas į valstybei svarbią susisiekimo infrastruktūrą“ – Šiaulių miesto savivaldybę.

„Auksinės krivūlės“ statulėlė Sveikatos apsaugos ministerijos nominacijoje „Už inovatyvius sveikatos valdysenos sprendimus“ atiteko Jurbarko rajono savivaldybei, Palangos miesto savivaldybę Švietimo, mokslo ir sporto ministerija apdovanojo „Už teisingos švietimo sistemos kūrimą ir sudarytas galimybes kiekvienam mokiniui patirti ugdymo(si) sėkmę“, o Vidaus reikalų ministerija „Už indėlį į priedangų tinklo kūrimą“ – Prienų rajono savivaldybę.

„Už kokybiškai teikiamą pirminę teisinę pagalbą ir glaudų bendradarbiavimą su Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba“ Teisingumo ministerija apdovanojo Trakų rajono savivaldybę. Žemės ūkio ministerija „Už darnų ūkininkavimą ir kraštovaizdžio puoselėjimą“ įvertino Utenos rajono savivaldybę, o Kauno rajono savivaldybė apdovanojimą pelnė „Už aktyvią partnerystę, auginant pridėtinę vertę bendruomenei ir valstybei“ – šią nominaciją įsteigė Lietuvos pramonininkų konfederacija. 

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiami apdovanojimai vyksta jau 18-us metus.

„Auksinės krivūlės riterio“ vardo laureatais šiemet tapo Kauno rajono vicemeras Antanas Nesteckis, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narys Antanas Tenys ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Šie apdovanojimai teikiami asmenims už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų