Keliaudami Lietuvoje ar užsienyje neišvengiame susidūrimo su vietovės vietiniais gyventojais – kartais klausiame kelio, kartais patarimo, kartais stebime jų gyvenimo ritmą ir būdą. Momentai, kai sulaukiame šilto grįžtamojo ryšio iš vietos gyventojų, dažnai tampa kelionę papildančiu įspūdžiu. O jeigu kelionės tikslas būtų pažinti vietos gyventoją, jo buitį ir gyvenimo patirtį? Norinčius panirti į šią patirtį kviečiame išmėginti lėtąjį turizmą.

Taujėnų dvare, gamtos apsuptyje, kur gyvena parko žvėriukai: alpakos, stručiai, povai, poniai ir kt., MES MĖGAUSIMĖS!!!

Svarbus Ukmergei įvykis – Magdeburgo teisių suteikimo miestui metinių paminėjimu, norėtųsi skaitytojams priminti ir kai kurias kitas miesto istorijai svarbias datas.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ukmergiškiai paminėjo važiuotuvėmis, kuriose dalyvavo 65 automobiliai, pasipuošę tautinėmis bei istorinėmis Lietuvos vėliavomis.

Ukmergės jėgos aitvarų mėgėjai itin originaliai pasveikino savo miestą su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – Kovo 11-ąja.

Į redakciją paskambinęs ukmergiškis pasidalijo mintimis apie Ukmergėje pernelyg ilgai užsibuvusias Kalėdas – iki sausio vidurio nenuimamas kai kurias dekoracijas.

Ukmergės centre, netoli Švč. Trejybės bažnyčios, praeivių akis traukia prakartėlė. Prie jos gali stabtelti kiekvienas, šiuo sudėtingu pasauliui laikotarpiu norintis pajusti Kristaus gimimo dvasią.

Kalėdoms išdabintos Ukmergės gatvės patinka ne visiems.

Didiesiems Lietuvos miestams įžiebus Kalėdų egles, šventės jau žengia ir į Ukmergę. Kas šiemet džiugins ukmergiškių akis ir širdis šiuo tamsiuoju metų laiku, belaukiant žiemos saulėgrįžos?      

Nors iki šv. Kalėdų dar nemažai laiko, Ukmergės kultūros centras jau rutulioja idėjas, kaip sukurti šventinę nuotaiką mieste.

Puslapis 1 iš 10

lzukt.lt

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar planuojate įsigyti daugiau laisvių suteikiantį galimybių pasą?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų