Rugpjūčio 22-osios vakarą prie Ukmergės piliakalnio vyko Europos dienos stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti bei Baltijos kelio dienai skirtas minėjimas.

Arvydas PĖŠINA

Smetoninės šiais metais buvo pavadintos „Vasara pas ponią Sofiją“.

Rugpjūčio 21 d., šeštadienį, 19 val. SUPERFIESTA atvyksta į Ukmergę! 

Ukmergės Antano Smetonos ir Jono Basanavičiaus gimnazijų abiturientai oficialiai atsisveikino su mokyklos suolu ir atvertė naują gyvenimo lapą. Mokslus baigusiems gimnazistams iškilmingai įteikti brandos atestatai bei apdovanojimai už pasiektus gerus mokymosi rezultatus.

„Aš nupirksiu tau namą – didelį, gražų… Su balkonu ir langu ir netgi garažu“, – puikiai visiems žinomos grupės „Requiem“ daina, kurią žino daugelis. Daug tokių gerai pažįstamų kūrinių ir naujos kūrybos galima bus išgirsti rugpjūčio 13 d. Ukmergėje.

Deltuvos miestelyje šeštadienį žvangėjo ginklai, šaudė patrankos.

Savaitgalį prie piliakalnio vyks neeilinis renginys – pasaulinis projektas, skirtas švento Jokūbo piligrimų keliui pažymėti Ispanijoje, Santiago de Compostela.

Miesto šventės metu su griausmu nuaidėjo popgrupės „Garsiukai“ gimtadienio šventė ir pirmą kartą surengtas vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis „Garsadienis“.

Šiemet į Miesto šventės renginių programą įsipynė ir Lėno regata, vykusi Lėno ežere, ant kurio kranto įsikūręs pirmojo Lietuvos prezidento Antano Smetonos dvaras. Į šį vasaros renginį atvyko 36 dalyviai iš įvairių šalies miestų.

Išsivadavę iš karantino gniaužtų, šeštadienį ukmergiškiai turėjo progą pašurmuliuoti miesto šventės mugėje, klausytis gyvos muzikos koncertų, dalyvauti sporto varžybose. Deja, gamta nebuvo itin palanki – dieną šventės dalyvius kankino svilinantis karštis, o vakare prapliupo lietus. Trauma baigėsi ir vienas koncertas – nuo scenos nukrito ir gerokai apsibrozdino atlikėja Katažina Zvonkuvienė.

Puslapis 1 iš 11

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų