Vilma MULEVIČIŪTĖ-SABALIAUSKIENĖ

Prasidėjus mįslingam, palaimingo šviesos laukimo kupinam metų laikui, Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“ į tris Lietuvos miestus veža naują koncertinę programą.

Kitų metų birželį Ukmergės rajone, prezidento Antano Smetonos dvaro teritorijoje, vyks 22 baltiškos kultūros ir ekstremalios muzikos festivalis „Kilkim žaibu“.

Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje eksponuojami tapybos kūriniai iš šią vasarą Kaišiadorių krašte, Žąslių vietovėse vykusio plenero.

Arvydas PĖŠINA

Kultūros centre dūko vaikai ir jaunimas iš įvairių šalies miestų ir rajonų. Čia vyko 23-iasis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Nenuoramos“.

Minint Europos paveldo dienas, ukmergiškiai ir svečiai galėjo papramogauti Vaitkuškio dvare. Čia vyko Ukmergės kultūros centro renginys „Įsuk paveldo ratą“.

Rugpjūčio 22-osios vakarą prie Ukmergės piliakalnio vyko Europos dienos stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti bei Baltijos kelio dienai skirtas minėjimas.

Arvydas PĖŠINA

Smetoninės šiais metais buvo pavadintos „Vasara pas ponią Sofiją“.

Rugpjūčio 21 d., šeštadienį, 19 val. SUPERFIESTA atvyksta į Ukmergę! 

Ukmergės Antano Smetonos ir Jono Basanavičiaus gimnazijų abiturientai oficialiai atsisveikino su mokyklos suolu ir atvertė naują gyvenimo lapą. Mokslus baigusiems gimnazistams iškilmingai įteikti brandos atestatai bei apdovanojimai už pasiektus gerus mokymosi rezultatus.

„Aš nupirksiu tau namą – didelį, gražų… Su balkonu ir langu ir netgi garažu“, – puikiai visiems žinomos grupės „Requiem“ daina, kurią žino daugelis. Daug tokių gerai pažįstamų kūrinių ir naujos kūrybos galima bus išgirsti rugpjūčio 13 d. Ukmergėje.

Puslapis 1 iš 11

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų