Šeimų turnyre nugalėjo šeima iš Kauno

Jau 15 metų Ukmergėje gyvuoja smagi ir prasminga sportinė tradicija – metų pabaigoje vyksta respublikiniai kalėdiniai šeimų futbolo turnyrai.

2018-ųjų metų turnyre dalyvavo 12 komandų. Jos rungtyniavo 4-iuose pogrupiuose.

C pogrupyje Buzevičių šeima iš Kauno rezultatu 1:1 sužaidė su Norgėlų šeima (Ukmergė) ir 6:1 nugalėjo Civilkų šeimos komandą (Vilnius), ir tapo pogrupio varžybų nugalėtojais.

D pogrupyje Sakų šeima iš Ukmergės rezultatu 2:2 sužaidė su Juozaičiais (Radviliškis), 2:0 nugalėjo Kartašovų komandą (Ukmergė) ir tapo pogrupio nugalėtojais.

Į ketvirtfinalio varžybas pateko: Buzevičių (Kaunas),Norgėlų (Ukmergė), Sakų (Ukmergė) ir Juozaičių (Radviliškis) komandos.

A pogrupyje Skominų šeima (Ukmergė) rezultatu 5:2 nugalėjo Davidonių (Kaunas), 1:0 – Kavaliūnų (Ukmergė) šeimas ir tapo pogrupio nugalėtojais.

B pogrupyje Kaselių šeima (Šventupė) rezultatu 5:1 nugalėjo Ališauskų šeimą, kurios dauguma komandos atstovų gyvena Švedijos Oskarshamn mieste ir 2:1 – Kalendų šeimą (N. Akmenė). Kalendų šeima rezultatu 5:3 nugalėjo Ališauskus (Švedija).

Ketvirfinalio varžybų rezultatai: Skominai – Juozaičiai 3:0, Kaseliai – Norgėlos 5:0, Buzeliai – Kalendos 4:3, Sakai – Kavaliūnai 0:1.

Pusfinalio rezultatai: Skominai – Kavaliūnai 3:4, Kaseliai – Buzevičiai 2:3.

Penktą vietą šiame turnyre užėmė Sakai, šeštą – Juozaičiai, septintą – Norgėlos, aštuntą – Kalendos. Finale Kaseliai užėmė III vietą. Skominai liko ketvirti.

Turnyro nugalėtojais tapo Buzevičiai iš Kauno, ukmergiškiai Kavaliūnai – antri.

Komandos prizininkės apdovanotos pagrindinio turnyro rėmėjo UAB „V. Butkevičius ir jo kompanija“ sportinių aprangų komplektais.

1 ir 6 vietas užėmusioms komandoms įteikti prizai įsteigti AB „Rokiškio sūris“ filialo Ukmergės pieninės, UAB „Boslita ir Ko“, Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo.

Ališauskų ir Buzevičių šeimos apdovanotos Lietuvos moterų asociacijos prezidento Artūro Krukio dovanomis už šeimos vertybių puoselėjimą, dalyvavimą 15-tame šeimų kalėdiniame turnyre.

Vyriausio žaidėjo prizas atiteko kauniečiui Rimantui Buzevičiui. Absoliučiai geriausios moters žaidėjos prizas atiteko Gretai Kaselytei. Specialiu prizu apdovanota Kavaliūnų šeima, kaip geriausiai pasirodžiusi Ukmergės komanda.

Renginį rėmė Lietuvos FF, Lietuvos MFA, Ukmergės rajono savivaldybė.