Kauno rajone, Garliavos sporto arenoje, vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos „Kylančios žvaigždės 2020“. Tarp 700 dalyvių iš visos Lietuvos bei užsienio startavo 19 klubo „Vėtra“ šokėjų.

Įtempta kova vyko visą dieną, tačiau, nepaisant nuovargio, jaunieji sportininkai sėkmingai skynė apdovanojimus.

E2 grupėje Dominykas Novikovas ir Rugilė Babilaitė, E2 solo grupėje Guoda Maciukevičiūtė, Rugilė Babilaitė, Danielė Dubakaitė iškovojo pirmas vietas.

Solo E4 grupės absoliučia nugalėtoja tapo Austėja Paškevičiūtė, antra vieta atiteko Emai Grikšaitei, aštunta – Ligita Lovec.

Vaikai 3 grupėje Mindaugas Vaitkevičius ir Gerda Trilikauskytė  iškovojo antrą vietą.

Solo E3 grupėje Gerdai Trilikauskytei ir Vakarei Pšitulskytei atiteko pirmos vietos, o  Agnei Kuliešiūtei ir Melitai Mikelionytei – antros.

Solo E4 grupėje Ieva Lobinaitė, Smiltė Sipavičiūtė bei Vakarė Pšitulskytė pasidalijo pirmą, antrą ir trečią vietas.

E4 grupėje Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė iškovojo antrą vietą.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.