Ukmergėje nori surengti Baltijos galiūnų čempionatą

Chrisijos Kvietkauskienės nuotr. Lietuvos galiūnų federacijos direktorius Žydrūnas Savickas (dešinėje) į susitikimą su Ukmergės rajono savivaldybės meru Dariumi Varnu atvyko drauge su šios federacijos vykdomuoju direktoriumi Gediminu Rupšiu. Chrisijos Kvietkauskienės nuotr. Lietuvos galiūnų federacijos direktorius Žydrūnas Savickas (dešinėje) į susitikimą su Ukmergės rajono savivaldybės meru Dariumi Varnu atvyko drauge su šios federacijos vykdomuoju direktoriumi Gediminu Rupšiu.

Rajono savivaldybė skelbia, kad pirmadienį Ukmergėje lankėsi galiūnas Žydrūnas Savickas, su kuriuo aptartos galimybės mūsų mieste surengti Baltijos galiūnų čempionatą.

Galiūnų varžybos jau ne vienus metus yra neatsiejama mūsų Miesto šventės dalis. Šiemet Kęstučio aikštėje savo jėgą taip pat demonstravo Lietuvos galiūnai. Tokios varžybos vyko jau 6-ąjį kartą. Jose dalyvavo 12 stipruolių iš Plungės, Vilniaus, Marijampolės, Jurbarko, Pakruojo, Telšių, Radviliškio, Rokiškio ir Ukmergės. Jie nešė sunkius  lagaminus, traukė 6 tonų traktorių, kėlė 300 kg svorį, dalyvavo kitose milžiniškos jėgos reikalaujančiose rungtyse.

Stipriausias pasaulyje žmogus Lietuvos galiūnų federacijos direktorius Ž. Savickas į susitikimą savivaldybėje atvyko drauge su šios federacijos vykdomuoju direktoriumi Gediminu Rupšiu.

Susitikę su rajono savivaldybės meru Dariumi Varnu jie aptarė galimybes kitąmet Ukmergėje surengti Baltijos galiūnų čempionatą.

Lietuvos galiūnų federacija skelbia jau 18 metų organizuojanti Lietuvos čempionatus bei tarptautines varžybas įvairiuose miestuose. Jose dalyvauja stipriausi mūsų šalies, Europos ir pasaulio galiūnai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų