Dalyvavo dziudo čempionatuose

Autorius Ukmergės žinios
Dalyvavo dziudo čempionatuose /

Kėdainiuose vyko Lietuvos įvairaus amžiaus grupių dziudo čempionatai.

Suaugusiųjų ir U-12 amžiaus grupėje dalyvavo daugiau kaip 400 sportininkų iš visos Lietuvos. Suaugusiųjų amžiaus grupėje dalyvavo 4 Ukmergės sporto centro auklėtiniai. Trečią vietą iškovojo Gabrielė Dolgovaitė. Penkti – Arijus Augūnas ir Naglis Gutauskas.

U-12 amžiaus grupėje dalyvavo 4 ukmergiškiai. Pirmą vietą iškovojo Kajus Linartas, antras vietas – Amelija Kuzina, Ugnė Amankavičiūtė ir Titas Pupelis.

U-14 ir U-16 amžiaus grupių čempionatuose taip pat dalyvavo daugiau kaip 400 sportininkų. U-14 amžiaus grupėje dalyvavo 8 ukmergiškiai. Pirmas vietas iškovojo Austėja Danasaitė ir Kipras Pikauskas, trečias vietas – Gustė Kolkaitė, Mantas Butkus, Titas Pupelis ir Ainas Vadoklis.

U-16 amžiaus grupėje dalyvavo 9 Ukmergės sportininkai. Pirmą vietą iškovojo Martynas Aukštuolis, trečią – Arijus Augūnas.

Sportininkų treneriai – Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.