Tradicinė krepšinio stovykla

Tradicinė krepšinio stovykla Tradicinė krepšinio stovykla

Pas­ku­ti­nę rug­pjū­čio sa­vai­tę vy­ko tra­di­ci­nė krep­ši­nio sto­vyk­la, ku­rio­je da­ly­va­vo 22 moks­lei­viai (gim. 1999–2001 m.).

Anot mo­ky­to­jos So­na­tos Te­re­kie­nės, Uk­mer­gės spor­to cen­tro dė­ka jau­nie­ji krep­ši­nin­kai gy­ve­no ir tre­ni­ra­vo­si pa­to­gio­je Šven­tu­pės spor­to ba­zė­je. Vyr. tre­ne­rė Ri­ta Troš­kie­nė pa­si­sten­gė, kad moks­lei­viai ne tik su­stip­rė­tų fi­ziš­kai, bet ir gau­tų daug ge­rų emo­ci­jų.

„Daug pa­stan­gų rei­ka­lau­jan­čios tre­ni­ruo­tės sto­vyk­lo­je de­rin­tos su kon­tro­li­nė­mis var­žy­bo­mis bei spor­ti­nė­mis pra­mo­go­mis. Po il­gų tre­ni­ruo­čių jau­nuo­liai mė­ga­vo­si mau­dy­nė­mis Šven­to­jo­je“, – pa­sa­ko­jo S. Te­re­kie­nė. 

Sto­vyk­lo­je or­ga­ni­zuo­ta ir tė­ve­lių die­na. Vy­ko drau­giš­kos vai­kų ir tė­vų krep­ši­nio var­žy­bos, bau­dų me­ti­mo kon­kur­sas. Sto­vyk­los už­da­ry­mo iš­va­ka­rė­se vy­ko tri­taš­kių mė­ty­mo kon­kur­sas, ku­rio nu­ga­lė­to­jai ap­do­va­no­ti spor­ti­nė­mis ap­ran­go­mis. Už­da­ry­mą vai­ni­ka­vo 3 va­lan­dų plau­ki­mas bai­da­rė­mis nuo Šven­tu­pės iki Uk­mer­gės.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų