Spausdinti šį puslapį

Žaviosios „Vilkmergės“ krepšininkės pozavo fotografui

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) debiutantė Ukmergės „Vilkmergės“ komanda praėjusį penktadienį praleido itin turiningai.

Žaidėjos ir treneriai dalyvavo tradicinėje LMKL fotosesijoje, o vietą jai pasirinko itin įdomią – Antano Smetonos rezidenciją. Čia krepšininkės galėjo iš arti susipažinti su Lietuvos praeitimi, išgirsti įdomių istorijų apie pirmąjį šalies prezidentą bei aplankyti įkurtą muziejų. Vėliau visa komanda išvyko į šakočio kepimo pamoką.

Fotografui jau pozavo iš Turkijos grįžusi ir prie naujųjų komandos draugių prisijungusi Monika Petrauskaitė. LMKL čempione šį pavasarį tapusi aukštaūgė gerokai sustiprins pirmosios pergalės siekiančią „Vilkmergę“.

Merginas fotosesijai septintus metus iš eilės ruošė LMKL partnerės – Kauno kolegijos studentės, vadovaujamos Aušros Malakauskienės. Buvo naudojama profesionalų itin vertinama ir Holivudo projektuose naudojama „Make-up Atelier Paris“ kosmetika.

„Vilkmergės“ krepšininkės spinduliavo gera nuotaika, dalijosi prisiminimais apie anksčiau vykusias fotosesijas bei laisvu laiku darė tai, kas įprasta tokiais atvejais – asmenukes.

Šaltinis: krepšinis.net

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję įrašai (pagal žymę)