Pavogė paspirtuką

Autorius Ukmergės žinios

Ukmergėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, iš daugiabučio namo antro aukšto laiptinės buvo pavogtas elektrinis juodos spalvos paspirtukas „Xiaomi Mi Essen Lite“. Žala – 270 eurų. Vagystė įvykdyta birželio 16 d. laikotarpiu nuo 16 iki 19 val.

UŽ inf.

Dalintis

Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *