Advokato Šiauliose paslaugos – patikimos ir greitos

Advokato Šiauliose paslaugos – patikimos ir greitos /

Advokatas Šiauliuose siūlo kokybiškas, greitas ir patikimas paslaugas. Šiaulių advokatai specializuojasi įvairiose teisės srityse: medicinos teisė, draudimo teisė, administracinė, baudžiamoji, šeimos, komercinė teisė bei kt. Net jeigu negyvenate Lietuvoje ir jums būtina teisinė pagalba, galimos konsultacijos nuotoliniu būdu bei reikalingų dokumentų sutvarkymas.

Viena pagrindinių teisės šakų, kurios konsultacijų prireikia – baudžiamoji teisė. Vieni dažniausių teisės klausimų, su kuriais susiduria advokatas Šiauliuose, yra:

  • Atsakomybė dėl smurto šeimoje. Nemaloni, tačiau neretai Lietuvos šeimose pasitaikanti situacija, kuomet ranka yra pakeliama prieš šemos narius, vaikus ir kitus giminaičius. Sužinojus apie tokius atvejus, būtina nedelsiant kreiptis į policiją ar kitas valdžios institucijas.
  • Dėl neteisėto informacijos rinkimo apie asmenį. Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, informacijos rinkimas apie privatų asmenį gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę, todėl jei įtariate ar sužinojote, kad apie jus arba jums artimą asmenį yra renkama bet kokia informacija, nelikite abejingi.
  • Dėl diskriminavimo rasės, tautybės, religijos ar kitos srities klausimais. Bet koks asmuo, tiek viešoje, tiek privačioje teritorije gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, jeigu kurstė nesantaiką, užgauliojo kitus asmenis dėl jų odos spalvos, kultūrinių skirtumų ir pan.
  • Dėl grasinimų nužudyti, pakenkti sveikatai ar kitaip ją sutrukdyti. Išgirdus tokio pobūdžio grasinimus, būtina kreiptis į teisėsaugos institucijas, kurios atitinkamomis priemonėmis nubaustų neapykantą kurstančius žmones, kurių grasinimai susiję su gyvybės ir mirties klausimais.
  • Dėl dokumentų klastojimo. Kiekvienas asmuo, suklastojęs bet kokį dokumentą: tiek asmens, tiek vertybinius popierius, įvairius aktus ir pažymas, gali sulaukti baudžiamosios bylos ir nuobaudos. Remiantis šalies įstatymais, dokumentų klastojimas yra neleistina ir baudžiama veikla.
  • Dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo, platinimo, pardavinėjimo ir pan. sulaikytas ir suimtas asmuo gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, nes tai – griežtai teisiniais reglamentais patvirtinti neleistini ir baudžiami veiksmai.
  • Dėl vagysčių, sukčiavimo, plėšimo. Už kiekvieną šį draustiną veiksmą gresia baudžiamoji atsakomybė, piniginė bauda ar kitos sankcijos.

Daugiau informacijos – www.siauliuadvokatai.lt

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *