Antrajame metų ketvirtyje didžiausius atlyginimus sektoriuje siūlė „Lidl Lietuva“

Antrajame metų ketvirtyje didžiausius atlyginimus sektoriuje siūlė „Lidl Lietuva“ /

„Lidl Lietuva“ išlieka didžiausius atlyginimus siūlanti įmonė tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. Antrojo metų ketvirčio vidutinis užmokestis organizacijoje siekė 1937,41 eurus. „Top Employer 2023 Lietuva“ ir „Top Employer 2023 Europe“ sertifikatus penktą kartą iš eilės pelniusi įmonė siūlo ne tik aukščiausią atlyginimą rinkoje, bet ir teikia papildomas finansines naudas darbuotojams.

Portalo „Rekvizitai.lt“ duomenimis, antrojo šių metų ketvirčio darbuotojų vidutinis atlyginimas prieš mokesčius „Lidl Lietuva“ įmonėje buvo 1937,41 eurai.

„Mums ypač svarbu, kad darbuotojai jaustųsi finansiškai stabilūs bei saugūs, todėl siūlome ne tik konkurencingiausią atlyginimą mažmeninės prekybos rinkoje, bet ir aiškiai įvardijame darbo užmokesčio augimo perspektyvas ateityje. Pakopinė algų kėlimo sistema bei sąžiningai apmokėta kiekviena darbo minutė padeda užtikrinti komandos narių pasitikėjimą įmone“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.

Anot S. Savickienės, „Lidl Lietuva“ rinkos atlyginimus vertina pagal visą kalendorinį mėnesį prekybos tinkle išdirbusių darbuotojų darbo užmokesčio rodiklius.

Skatinimo programa logistikos centro darbuotojams

Siekdama paskatinti darbuotojus, įmonė „Lidl Lietuva“ ieško papildomų būdų ir motyvacinių priemonių. Metų pradžioje atlyginimas kilo logistikos centro ir parduotuvių darbuotojams, o rudens pradžioje padidinto darbo užmokesčio sulauks ir administracijos darbuotojai.

Taip pat nuo vasaros pradžios Kauno logistikos centre dirbantiems darbuotojams, atliekantiems komplektavimo darbus, įmonė suteikė galimybę papildomai užsidirbti. Sėkmingai dirbantys darbuotojai, pasiekę numatytus tikslus, kas mėnesį sulauks iki 20 proc. savo darbo užmokesčio siekiančių priedų.

Sprendimas dėl atlygio priedų programos komplektavimo darbus vykdantiems darbuotojams priimtas ne tik šalies, bet ir tarptautiniu bendrovės mastu, atsižvelgiant į šios funkcijos įtaką klientų pasitenkinimui ir parduotuvių veiklos rezultatams. Papildomas atlygis bus skiriamas logistikos darbuotojams, nuo kurių darbo tikslumo priklauso, kad klientai lentynose rastų visas reikiamas prekes.

Įvairiapusiškas rūpestis darbuotojais

Siekiant užtikrinti darbuotojų gerovę, „Lidl Lietuva“ ne tik rūpinasi finansiniu stabilumu, bet ir investuoja į komandos nariams bei jų artimiesiems siūlomas naudas.

Darbuotojams suteikiama galimybė augti ir tobulinti savo profesines žinias įvairiuose mokymuose, o administracijoje dirbantys komandos nariai turi galimybę darbą perkelti į namus – organizacija siūlo 300 eurų namų biuro įrengimui.

„Rūpinamės, kad darbuotojai jaustųsi ne tik saugūs bei užtikrinti, bet ir būtų sveiki – penkerius metus iš eilės visus darbuotojus draudžiame papildomu sveikatos draudimu. Siekiame užtikrinti ne tik darbuotojų, bet ir jų artimųjų sveikatą bei gerovę – rudenį nemokama gripo vakcina kviečiame pasiskiepyti komandos narius ir jų  vaikus iki 14 metų, rugsėjo 1-osios proga mažiesiems siūlome nemokamą mokyklinių prekių krepšelį, o šventiniu laikotarpiu – kalėdines dovanas“, – pažymi S. Savickienė.

Anot jos, organizacija itin daug dėmesio skiria darbuotojų bei jų artimųjų emocinei sveikatai. „Lidl Lietuva“ suteikia galimybę komandos nariams apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus bei naudotis jiems specialiai skirta anonimine teisinių, finansinių ir psichologinių konsultacijų programa.

Norintys prisijungti prie „Lidl Lietuva“ komandos, visas laisvas darbo pozicijas gali rasti portale karjera.lidl.lt arba skambindami telefonu 8 800 800 50.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 69 „Lidl“ parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *