Aptarta daugiabučių namų renovacijos eiga

Aptarta daugiabučių namų renovacijos eiga / Ukmergėje – renovuojami daugiabučiai. Gedimino Nemunaičio nuotr.

 

Praėjusią savaitę posėdžiavo rajono mero potvarkiu sudaryta naujos sudėties darbo grupė naujo modelio daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo vykdymui koordinuoti.

Darbo grupės pirmininkas – savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas, nariai: mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, savivaldybės tarybos nariai Kazys Grybauskas, Kęstutis Jurkevičius, Andrius Kalesnikas, Vidmantas Krikštaponis ir Valdas Mikalajūnas, savivaldybės Teisės skyriaus vedėjas Rimas Jurgilaitis, Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Gediminas Narbutas ir šio skyriaus vyriausiasis specialistas Algimantas Šuminskas.

Taip pat darbo grupėje dirba Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Sakalauskas, Viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiasis specialistas Algimantas Matiukas, miesto seniūnė Zita Pečiulienė, Vidiškių seniūnas Virgilijus Štaras, UAB Ukmergės butų ūkio direktorius Giedrius Pocius, savivaldybės Personalo ir dokumentų valdymo poskyrio vyriausioji specialistė Dalia Ivaškevičienė ir Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Zimblienė.

D.Zimblienė informavo, kad posėdyje buvo pristatyta informacija apie daugiabučių namų atnaujinimo programos įgyvendinimo eigą bei pasiruošimą naujo etapo paraiškų teikimui.

Šiuo metu baigiami renovuoti Bažnyčios g. 3 ir Jaunimo g. 42A daugiabučiai, jau yra rengiama dokumentacija jų pridavimui.

Į pabaigą eina renovacijos darbai ir Miškų g. 32, Jaunimo g. 50, Deltuvos g. 8, Vilniaus g. 94A daugiabučiuose, daugiau nei pusė darbų jau atlikta Jaunimo g. 40, Jaunimo g. 23 ir Kranto g. 1 daugiabučiuose.

Atnaujinimo darbai neseniai pradėti Deltuvos g. 10A, Jaunimo g. 58, 46, 13 ir 19, Dariaus ir Girėno g. 8, Anykščių g. 11 daugiabučiuose.

Pritarimo iš banko dėl renovacijos finansavimo dar tebelaukia Jaunimo g. 17, 38, 44 ir 62, Anykščių g. 9, 35 ir 72, Antakalnio g. 72, S. Daukanto g. 63, Dariaus ir Girėno g. 4, Maironio g. 7, Kauno g. 27 bei Šventupės gyvenvietėje Darbo g. 1 esančių daugiabučių gyventojai.

O investicijų planai rengiami S. Daukanto g. 69, Jaunimo g. 42, Vasario 16-osios g. 51 ir 49, V. Kudirkos skg. 25, J. Basanavičiaus g. 11, Dariaus ir Girėno g. 10, 18 ir 24, Miškų g. 54 ir Vilniaus g. 96 daugiabučių renovacijai.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *