Čempiono vardą gins pasauliniame turnyre

Lap­kri­čio 5 die­ną Jung­ti­nės Ka­ra­lys­tės sos­ti­nė­je Lon­do­ne su­si­tiks ge­riau­si pa­sau­ly­je ko­vos me­nų meist­rai. Tarp­tau­ti­nia­me bu­ši­do tur­ny­re pa­kvies­tas da­ly­vau­ti Uk­mer­gės dziu­do klu­bo spor­ti­nin­kas – Lie­tu­vos ko­vi­nio sam­bo čem­pio­nas Min­dau­gas Verž­bic­kas.

 

Vai­do­tė ŠANTARIENĖ

 

Uk­mer­gės dziu­do klu­bo spor­ti­nin­ko Min­dau­go Verž­bic­ko lau­kia ne­leng­vos ko­vos.

Ko­vos me­nų puo­se­lė­ji­mo tra­di­ci­jo­mis Uk­mer­gė gar­sė­ja ne tik Lie­tu­vo­je, bet ir pa­sau­ly­je. De­šimt me­tų gy­vuo­jan­tis dziu­do klu­bas, va­do­vau­ja­mas jį įkū­ru­sio Ar­tū­ro Sa­ko, už­au­gi­no daug aukš­to ly­gio spor­ti­nin­kų. Iš Eu­ro­pos bei pa­sau­lio čem­pio­na­tų ne­ma­žai jų nuo­lat grįž­ta su lai­mė­ji­mais.

Įspū­din­go­mis per­ga­lė­mis klu­bo ko­lek­ty­vą bei ger­bė­jus džiu­gi­na ir M. Verž­bic­kas. Klu­be vai­ki­nas spor­tuo­ja nuo pat jo įkū­ri­mo pra­džios. Im­ty­ni­nin­ką mo­kan­tis pro­fe­sio­na­lus spor­ti­nin­kas To­mas Pu­ti­naus­kas pa­sa­ko­jo, jog, pra­dė­jęs nuo dziu­do bei sam­bo, auk­lė­ti­nis grei­tai per­pra­to ir uni­ver­sa­lių spor­to ša­kų – ku­do, ko­vi­nio sam­bo, bu­ši­do tech­ni­ką. Ko­vo­da­mas jis ati­duo­da vi­sas jė­gas, o prieš uk­mer­giš­kio iš­tver­mę var­žo­vai ne­at­si­lai­ko.

Lon­do­ne 21 me­tų M. Verž­bic­kas su­si­kaus su vy­res­niu už sa­ve ko­vo­to­ju. Vai­ki­no prie­ši­nin­kas – pro­fe­sio­na­lus tre­ne­ris Ste­ve O‘Ke­ef­fe iš An­gli­jos.

Iš­vy­ka į Jung­ti­nę Ka­ra­lys­tę uk­mer­giš­kių de­le­ga­ci­jai at­si­eis ne­ma­žus pi­ni­gus. Dėl bran­giai kai­nuo­jan­čio da­ly­va­vi­mo sve­tur ren­gia­muo­se tur­ny­ruo­se spor­ti­nin­kai ne vi­sa­da tu­ri ga­li­my­bę iš­vyk­ti.

Dziu­do klu­bo va­do­vų ma­ny­mu, ke­lio­nė į Lon­do­ną – dar vie­na pro­ga Min­dau­gui pa­ro­dy­ti sa­vo ga­bu­mus pa­sau­liui. Tad dėl pi­ni­gi­nės pa­ra­mos kreip­ta­si į ra­jo­no sa­vi­val­dy­bę. Vi­lia­ma­si, kad su­teik­ta pa­gal­ba pa­dės vai­ki­nui įgy­ven­din­ti tiks­lą siek­ti ki­tų di­de­lių per­ga­lių.

Pa­sak T. Pu­ti­naus­ko, pra­si­dė­jęs se­zo­nas jo auk­lė­ti­niui – ne­leng­vas. Grį­žus iš Lon­do­no, lau­kia dar vie­na už­duo­tis. Lap­kri­čio 11–13 die­no­mis or­ga­ni­zuo­ja­mas 35-asis pa­sau­lio sam­bo čem­pio­na­tas. Šiai di­de­lei spor­to šven­tei pa­si­rink­ta Lie­tu­va. Pla­nuo­ja­ma, jog į Vil­niu­je vyk­sian­tį ren­gi­nį su­va­žiuos 50-ties vals­ty­bių kan­di­da­tai į lai­mė­to­jus. Tarp spor­ti­nin­kų, ku­rių ga­li su­si­bur­ti apie tūks­tan­tį, bus ir Uk­mer­gės dziu­do klu­bo at­sto­vas.

Taip pat ren­gia­ma­si lap­kri­čio 19 die­ną Vil­niu­je vyk­sian­čiam pa­sau­li­niam bu­ši­do tur­ny­rui. Ja­me M. Verž­bic­kas tu­rė­tų su­si­tik­ti su var­žo­vu iš Ja­po­ni­jos.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų