Gaišenas pūdė prie paukštyno

Le­on­po­ly­je esan­ti UAB „Zu­jų paukš­ty­nas“ viš­tų fer­ma skan­di­na apy­lin­kes smar­vė­je. Pa­lei jas va­žia­vu­sius žmo­nes sek­ma­die­nį pri­bloš­kė ne tik sklindan­tis dvo­kas, bet ir vaiz­das – ša­lia paukš­ty­no esan­tys kon­tei­ne­riai bu­vo pri­vers­ti nu­gai­šu­sių viš­tų.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Tokiu vaiz­du sa­vait­ga­lį „gro­žė­jo­si“ link Le­on­po­lio tven­ki­nio va­žia­vę po­il­siau­to­jai.

Sek­ma­die­nį apie įvykį pranešę uk­mer­giš­kiai pa­sa­ko­jo va­žia­vę prie tven­ki­nio iš­si­mau­dy­ti. Su­kant pa­lei fer­mas no­sį rie­tė kva­pai. Ati­džiau pa­žvel­gę pa­ma­tė ir jų „šal­ti­nį“ – kon­tei­ne­rį su pa­sti­pu­sio­mis viš­to­mis. Į du at­vi­rus kon­tei­ne­rius jos ne­til­po, tad bu­vo su­mes­tos ir čia pat ant že­mės.

„Bai­sus da­ly­kas, ne­gi ga­li­ma taip elg­tis?“ – bu­vo pa­si­pik­ti­nę žmo­nės.

Ta­čiau, pa­si­ro­do, to­kiu bū­du at­si­kra­ty­ti gai­še­nų – jo­kia nuo­dė­mė.

Uk­mer­gės vals­ty­bi­nės mais­to ir ve­te­ri­na­ri­jos tar­ny­bos vy­riau­sia­sis ve­te­ri­na­ri­jos gy­dy­to­jas-ins­pek­to­rius Al­gi­man­tas Ka­les­ny­kas pa­ti­ki­no, kad gai­še­nas iš fer­mų bei ūki­nin­kų ūkių iš­ga­be­na vie­nin­te­lė to­kia veik­la be­si­ver­čian­ti UAB Rie­ta­vo ve­te­ri­na­ri­nė sa­ni­ta­ri­ja. Jos trans­por­tas ne­at­va­žia­vo, tad gai­še­nos li­ko pū­ti lau­ke. Tie­sa, A. Ka­les­ny­kas ak­cen­ta­vo, kad gai­še­nas paukš­ty­nas tu­rė­jo lai­ky­ti san­da­riuo­se kon­tei­ne­riuo­se, ko­dėl to ne­pa­da­rė – pa­si­do­mės.

 

08-07-2_straipsnio_2_nuotr


„Už­kas­ti kri­tu­sius paukš­čius ar gal­vi­jus griež­tai drau­džia­ma“, – pri­mi­nė pa­šne­ko­vas.

Pa­klaus­tas, ar Le­on­po­lio apy­lin­kių gy­ven­to­jai nie­ka­da ne­si­skun­dė dėl smar­vės, pa­ti­ki­no, jog jų tar­ny­ba to­kių skun­dų nė­ra ga­vu­si.

Viš­tai­čių au­gi­ni­mu, kiau­ši­nių ga­my­ba ir re­a­li­za­ci­ja už­si­i­man­čios UAB „Zu­jų paukš­ty­nas“ va­do­vas Re­mi­gi­jus Lau­ri­nai­tis taip pat tei­si­no­si, kad sa­vo įsi­pa­rei­go­ji­mų ne­įvyk­dė  Rie­ta­vo ve­te­ri­na­ri­nė sa­ni­ta­ri­ja – su­tar­tu lai­ku ne­at­vy­ko jų trans­por­tas. O kad nu­dvė­su­sios viš­tos pu­vo at­vi­ra­me kon­tei­ne­ry­je, kal­čiau­si yra to ne­su­žiū­rė­ję dar­bi­nin­kai...

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų