Pi­gaus alaus mė­gė­jams – lai­ki­ni ne­pa­to­gu­mai: nuo gais­ro nu­ken­tė­jo Vy­tau­to gat­vė­je įsi­kū­ru­si kar­čia­ma „Pas Alek­san­drą“.

Gais­ras Vy­tau­to g. 44 esan­čia­me me­di­nia­me na­me, ku­ria­me yra ir A. P. pri­klau­san­tis gy­ve­na­mas būs­tas, įsi­plies­kė penk­ta­die­nį apie 13 va­lan­dą. Ži­di­nys kaip tik ir bu­vo bu­te.

Į įvy­kio vie­tą at­sku­bė­jo še­šios gais­ri­nės ma­ši­nos. Kad ga­lė­tų ope­ra­ty­viau at­lik­ti dar­bus, ug­nia­ge­siams te­ko pjau­ti me­di­nio na­mo skar­di­nį sto­gą.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Alu­dę „Pas Alek­san­drą“ gel­bė­jo ug­nia­ge­siai.

Nuo ug­nies ir van­dens smar­kiai nu­ken­tė­jo pa­tal­pos, su­de­gė įvai­rūs daik­tai. Ap­de­gė bu­to sie­nos, na­mo per­den­gi­mas, sto­go kon­struk­ci­jos, suo­džiais ap­rū­ko kar­čia­mos „Pas Alek­san­drą“ pa­tal­pos ir įran­ga.

Pa­na­šu, kad re­mon­to dar­bai už­truks, tad kar­čia­mos lan­ky­to­jams teks ieš­ko­ti ki­to prie­globs­čio.

Gais­ro prie­žas­tys ti­ria­mos.

 

02-01-3_straipsnio_2_nuotr

Pra­ėju­sią sa­vai­tę prieš­gais­ri­nė­je gel­bė­ji­mo tar­ny­bo­je gau­ti dar ke­li pra­ne­ši­mai. Sek­ma­die­nį pa­rei­gū­nai sku­bė­jo į pa­gal­bą grei­to­sios me­di­ci­nos pa­gal­bos dar­buo­to­jams iš­trauk­ti už­klim­pu­sio au­to­mo­bi­lio.

Du kar­tus vy­ko ge­sin­ti už­si­de­gu­sių suo­džių dūm­trau­kiuo­se ir vie­ną kar­tą at­vi­ro­se te­ri­to­ri­jo­se de­gan­čių šiukš­lių.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų