Galutinis sprendimas – vairavo neblaivus

„Uk­mer­gės ra­jo­no me­ras „vals­tie­tis“ Al­gir­das Ko­pūs­tas už vai­ra­vi­mą ne­blai­viam pa­grįs­tai nu­baus­tas 1 tūkst. li­tų pi­ni­gi­ne bau­da bei tei­sės vai­ruo­ti at­ėmi­mu vie­niems me­tams. Tai tre­čia­die­nį kon­sta­ta­vo nu­baus­to me­ro skun­dą iš­nag­ri­nė­jęs Vil­niaus apy­gar­dos teis­mas“, – skel­bia BNS nau­jie­nų agen­tū­ra.

Pra­ne­ši­me pa­žy­mi­ma, kad Vil­niaus apy­gar­dos teis­mo ver­dik­tas yra ga­lu­ti­nis ir ne­skun­džia­mas – me­ras prie vai­ro sės­ti ne­ga­lės me­tus.

Spa­lio 22 die­ną Uk­mer­gės ra­jo­no apy­lin­kės tei­smas pa­skel­bė, kad A. Ko­pūs­tui už vai­ra­vi­mą ne­blai­viam ski­ria mi­ni­ma­lią nuo­bau­dą, nes jis ne­tu­ri ga­lio­jan­čių nuo­bau­dų, per me­tus baus­tas ne­bu­vo, at­si­žvelg­ta į jo pa­rei­gas, ne­blai­vu­mo laips­nį.

Uk­mer­gės ra­jo­no me­rui 63 me­tų A. Ko­pūs­tui grė­sė pi­ni­gi­nė bau­da nuo 1 iki 1,5 tūkst. li­tų ir tei­sės vai­ruo­ti at­ėmi­mas nuo vie­nų iki dve­jų me­tų.

Me­ro gy­ny­ba teis­me dės­tė, kad nė­ra tvir­tų įro­dy­mų, kad me­ras bu­vo ne­blai­vus.

Per­nai lap­kri­čio 25 die­ną po­li­ci­nin­kai, su­stab­dę A. Ko­pūs­to au­to­mo­bi­lį ir pa­tik­ri­nę jo blai­vu­mą, nu­sta­tė 0,81 pro­mi­lės gir­tu­mą, ta­čiau li­go­ni­nė­je esą nu­sta­ty­ta, kad me­ras bu­vo blai­vus.

By­lo­je at­lik­ta eks­per­ti­zė nu­sta­tė, kad nė­ra pa­grin­do ne­ti­kė­ti pir­mi­niais al­ko­ho­lio kie­kio ma­tuok­lio pa­ro­dy­mais, ku­riais už­fik­suo­tas gir­tu­mas.

Šie­met opo­zi­ci­ja siū­lė at­leis­ti iš pareigų tre­čią ka­den­ci­ją va­do­vau­jan­tį me­rą dėl ke­lių pa­grin­di­nių mo­ty­vų – dėl pra­ne­ši­mų, kad jis ga­lė­jo vai­ruo­ti bū­da­mas ne­blai­vus ir dėl ži­niask­lai­do­je skelb­tos in­for­ma­ci­jos apie at­ga­li­ne da­ta gau­tos ne­tek­to dar­bin­gu­mo pen­si­jos.

Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos po­sė­dy­je pa­klaus­tas, ar iš tie­sų vai­ra­vo ne­blai­vus, A. Ko­pūs­tas pa­reiš­kė ne­gal­vo­jan­tis, kad pa­da­rė to­kį ad­mi­nist­ra­ci­nį tei­sės pa­žei­di­mą.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų