Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

 

Ne­se­niai į re­dak­ci­ją už­su­ku­si Krekš­liuo­se gy­ve­nan­ti „Uk­mer­gės ži­nių“ skai­ty­to­ja pa­sa­ko­jo apie šio ra­jo­no gy­ven­to­jų var­gus. Anot jos, Ąžuo­lų, To­po­lių, Tu­jų, ki­tos nuo­ša­les­nės gat­vės daž­nai sken­dė­ja tam­so­je net ir to­mis ne­il­go­mis va­lan­do­mis, kai ki­to­se mies­to vie­to­se švies­tu­vai de­ga.

Ne­re­tai vi­są sa­vai­tę gat­vės lem­pos de­ga tvar­kin­gai, o penk­ta­die­nio va­ka­rą ima ir ne­už­si­de­ga. „Taip ir sken­di­me tam­so­je ne tik penk­ta­die­nį, bet ir šeš­ta­die­nį, sek­ma­die­nį – nė­ra net kam pa­skam­bin­ti per iš­ei­gi­nes die­nas. Pir­ma­die­nį su­tai­so, o penk­ta­die­nį vėl tas pats“, – pa­sa­ko­ja mo­te­ris.

UAB „Uk­mer­gės ver­smė“ di­rek­to­rius ser­vi­sui Vla­di­mi­ras No­vo­sio­lo­vas, iš­gir­dęs apie Krekš­lių gy­ven­to­jų bė­das, pa­ža­dė­jo iš­si­aiš­kin­ti prie­žas­tį. „Ge­rai, kai gy­ven­to­jai pa­skam­bi­na ir pa­sa­ko mums, sa­vi­val­dy­bei ar se­niū­ni­jai. Juk kiek­vie­nos gat­vės kas va­ka­rą ne­ap­va­žiuo­si, ne­ap­žiū­rė­si“, – sa­ko jis.

Sa­vi­val­dy­bė, tau­py­da­ma biu­dže­to lė­šas, nu­sta­tė va­lan­das, ku­rio­mis ap­švie­čia­mas mies­tas.

Švie­sos įjun­gia­mos va­ka­re su­te­mus ir švie­čia iki 23 va­lan­dos. Pa­grin­di­nė­se mies­to gat­vė­se per­nakt ap­švie­ti­mas ne­iš­jun­gia­mas, tik su­ma­žė­ja švie­čian­čių ži­bin­tų skai­čius.

Nuo­ša­les­nės tam­sios lie­ka iki 5 va­lan­dos ry­to. Tuo­met švie­sos įsi­jun­gia ir de­ga, kol pra­švin­ta.

Uk­mer­gės mies­to se­niū­nas Sta­sys Jac­kū­nas sa­ko, kad mies­to gat­vė­se de­ga 2400 lem­pų. Kas mė­ne­sį jų per­de­ga apie de­šimt.

Pa­sak se­niū­no, pa­si­tai­ko įvai­rių ge­di­mų, dėl ku­rių gat­vė­se lem­pos ga­li ir ne­nu­švis­ti. Ne­se­niai taip bu­vo nu­ti­kę Pu­šy­no gat­vė­je.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Kaip per karščius gaivinatės?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų