Gyvenviečių gatvėse nušvis žibintai

Kai­mo se­niū­ni­jų gy­ven­vie­tė­se nuo rug­sė­jo 15 die­nos įjun­gia­mas gat­vių ap­švie­ti­mas. Pir­mą kar­tą jų ap­švie­ti­mo tvar­ka nu­sta­to­ma ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės di­rek­to­riaus Juo­zo Varž­ga­lio pa­si­ra­šy­ta­me įsa­ky­me. Anks­čiau elek­tra gy­ven­vie­čių gat­vė­se deg­da­vo se­niū­nų su­da­ry­tu gra­fi­ku.

 

Įsa­ky­me dėl ra­jo­no gy­ven­vie­čių gat­vių ap­švie­ti­mo nu­sta­ty­ta ap­švie­ti­mo tvar­ka ir gra­fi­kas. Elek­tra gy­ven­vie­čių gat­vė­se už­si­žiebs nuo 6 va­lan­dos ry­to ir bus iš­jun­gia­ma iš­au­šus. Va­ka­re gat­vės nu­švis su­te­mus, o ap­švie­ti­mas bus iš­jun­gia­mas 22 va­lan­dą.

Įsa­ky­me nu­ro­do­ma, kad vals­ty­bi­nių, re­li­gi­nių, tau­ti­nių šven­čių ir ren­gi­nių me­tu se­niū­ni­ja sa­va­ran­kiš­kai nu­sta­to gy­ven­vie­čių gat­vių ap­švie­ti­mo re­ži­mą. Se­niū­ni­jos įpa­rei­go­tos tau­py­ti gat­vių ap­švie­ti­mui skir­tus re­sur­sus, au­to­ma­ti­zuo­ti ir dieg­ti efek­ty­vius ap­švie­ti­mo įren­gi­nius į gat­vių ap­švie­ti­mo tin­klus.

Gat­vės gy­ven­vie­tė­se bus ap­švie­čia­mos iki ba­lan­džio 15 die­nos.

Mies­to gat­vių ap­švie­ti­mo tvar­ka kol kas ne­si­kei­čia. Kaip ir per­nai, ru­de­nį ap­švie­ti­mas įjun­gia­mas su­te­mus. Ži­bin­tai ša­lu­ti­nė­se gat­vė­se už­gęs­ta 23 va­lan­dą, o pa­grin­di­nė­se lie­ka deg­ti ne vi­si. Ry­tais vi­si ži­bin­tai įsi­žie­bia 5 va­lan­dą ir de­ga iki pra­švin­tant.

Mies­to se­niū­nas Sta­sys Jac­kū­nas sa­ko, kad šie­met po dve­jų me­tų per­trau­kos nak­ti­mis bu­vo ap­švie­čia­mos kai ku­rios gat­vės. Per­nai elek­tra bu­vo tau­po­ma be­veik vi­sus tris va­sa­ros mė­ne­sius, už­per­nai – lie­pą ir rug­pjū­tį. To­kia tvar­ka bu­vo įves­ta tau­pant biu­dže­to lė­šas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų