Į šventę pasikvietė seniūnijos gyventojus

Vep­rių me­džio­to­jų bū­re­lio na­riai tu­ri gra­žią tra­di­ci­ją – į sa­vo šven­tes pa­si­kvie­čia ir šios se­niū­ni­jos gy­ven­to­jus. Šven­tes reng­ti tu­ri pui­kias są­ly­gas – ly­giai prieš 10 me­tų ne­to­li mies­te­lio sa­vo jė­go­mis pa­si­sta­tė erd­vius me­džiok­lės na­mus. Ši ju­bi­lie­ji­nė da­ta bu­vo pa­mi­nė­ta pra­ėju­sį sa­vait­ga­lį.

 

Medžiotojai į svečius pakvietė bendruomenės narius.

Į šven­tę su­si­rin­ko gau­sus bū­rys Vep­rių bū­re­lio me­džio­to­jų su šei­mo­mis, pri­gu­žė­jo sve­čių.

Vep­rių me­džio­to­jų bū­re­lio pir­mi­nin­kas Pa­ve­las Sed­ri­so­vas pri­si­mi­nė, kad neturint me­džiok­lės na­mų, bū­re­lio na­riams glaus­tis tek­da­vo mal­ki­nė­je. Jis pa­si­džiau­gė, kad prieš de­šimt­me­tį bū­re­liui nu­spren­dus sta­ty­tis šį pa­sta­tą, abe­jin­gų ne­bu­vo – vis­kas čia pa­da­ry­ta sa­vo­mis ran­ko­mis.

Vep­rių se­niū­ni­jos se­niū­nė Da­lė Ur­bo­nie­nė pa­žy­mė­jo, kad jau ne vie­ną de­šimt­me­tį be­si­tę­sian­ti Vep­rių bū­re­lio me­džio­to­jų ir vie­ti­nių gy­ven­to­jų drau­gys­tė nuo­lat su­tvir­ti­na­ma nau­jais ren­gi­niais.

 

20_metis_medziotoju_burelio_jig_juod_ntr_013

Akies taiklumą išbandė lankininkai.


Me­džio­to­jai ­– nuo­la­ti­niai se­niū­ni­jo­je ren­gia­mų šven­čių rė­mė­jai. O jų pa­stan­gos tvar­ky­ti ap­lin­ką, kiek­vie­ną pa­va­sa­rį or­ga­ni­zuo­ja­mos tal­kos, ku­rių me­tu nuo šiukš­lių va­duo­ja­mi apy­lin­kių miš­kai, – ne­men­kas in­dė­lis gra­ži­nant se­niū­ni­jos kraš­to­vaiz­dį. Se­niū­ni­jo­je ren­gia­mos me­džiok­lės tro­fė­jų pa­ro­dos.

Dvy­li­ka me­džio­to­jų bū­re­lių vie­ni­jan­čios Uk­mer­gės me­džio­to­jų ir žve­jų drau­gi­jos me­džiok­lės ži­no­vas Sta­sys Brak­nys pa­žy­mė­jo, kad Vep­rių bū­re­lio me­džio­to­jai vie­nin­te­liai ra­jo­ne, į sa­vo šven­tes pa­si­kvie­čian­tys se­niū­ni­jos gy­ven­to­jus ir taip su­tvir­ti­nan­tys abi­pu­sius ry­šius.

 

20_metis_medziotoju_burelio_jig_juod_ntr_034

Čia pat ant lau­žo iš žvė­rie­nos pa­tie­ka­lus ruo­šė Ri­ta Nar­ke­vi­čie­nė ir Juo­zas Bu­tei­kis.


Po rim­tų kal­bų ne­trū­ko pra­mo­gų ir links­my­bių – su­reng­tos me­džiok­li­nio šau­tu­vo ar­dy­mo ir su­rin­ki­mo, smi­gi­nio, rąs­to pjo­vi­mo var­žy­bos. Akies taik­lu­mas ban­dy­tas šau­dant iš pneu­ma­ti­nio šau­tu­vo, spor­ti­nio-me­džiok­li­nio lan­ko. Dau­ge­ly­je Eu­ro­pos ša­lių me­džiok­lė šiuo gin­klu yra leis­ti­na. Ti­ki­ma­si, kad to­kia me­džiok­lė bus įtei­sin­ta ir Lie­tu­vo­je.

Šven­tė­je su­si­rin­ku­siuo­sius links­mi­no vep­riš­kiai Ed­var­das Ra­tau­tas ir Mei­nar­das Bag­do­na­vi­čius bei bū­re­lio me­džio­to­jas ir mu­zi­kan­tas Jo­nas Pul­kaus­kas iš Vil­niaus.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų