Incidentas „Versmės“ trasoje

Sa­vait­ga­lį Uk­mer­gės „Ver­smės“ tra­so­je vy­ko Lie­tu­vos ir Len­ki­jos au­to­mo­bi­lių ra­li–kro­so čem­pio­na­to III eta­pas., Šiau­rės Eu­ro­pos zo­nos ša­lių ra­li–k­ro­so čem­pio­na­to IV eta­pas bei kros­kar­tų ra­li–k­ro­so var­žy­bos „Ver­smė 2012“.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė in­for­ma­vo, kad sek­ma­die­nį var­žy­bų me­tu įvy­ko spor­ti­nis in­ci­den­tas. Lenk­ty­niau­jant dviem au­to­mo­bi­liams bei va­žiuo­jant to­ly­giai įvy­ko spor­ti­nis kon­tak­tas tarp „Hon­da Ci­vic“ ir „La­da VAZ 2108“.

„Ži­gu­li“ mar­kės au­to­mo­bi­lis ta­po ne­val­do­mas ir pra­mu­šęs ap­sau­gi­nius ati­tva­rus skrie­jo tie­siai į bokš­te­lį, ku­ria­me sė­dė­jo tei­sė­jai. Pa­ma­tę į juos skrie­jan­tį au­to­mo­bi­lį, maž­daug 1,5 m aukš­ty­je bu­vę vy­ras ir mo­te­ris šo­ko že­myn. Vy­riš­kiui lū­žo ko­ja, o mo­te­riai su­muš­ta ko­ja ir nu­ga­ra.

Į įvy­kio vie­tą bu­vo nu­vy­kę po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai. Iš­si­aiš­ki­nus įvy­kio ap­lin­ky­bes at­si­sa­ky­ta pra­dė­ti iki­teis­mi­nį ty­ri­mą.

UŽ inf.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų