Įžiebta kalėdinė eglutė

Šeš­ta­die­nį Uk­mer­gės cen­tre bu­vo įžieb­ta ka­lė­di­nė eg­lu­tė. Kaip ir kas­met, prie kul­tū­ros cen­tro ta pro­ga bu­vo su­reng­ta šven­tė.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.


 

 

 

Gau­siai su­si­rin­ku­siems ma­žie­siems ir jų tė­ve­liams bu­vo su­vai­din­tas spek­tak­lis apie pa­vog­tas Ka­lė­das. Tra­di­ci­ne vai­di­ni­mo kul­mi­na­ci­ja ta­po Ka­lė­dų Se­ne­lio įžieb­ta eg­lu­tė. Pas­kui dan­gų nu­švie­tė įspū­din­gi fe­jer­ver­kai.

Po šven­tės vai­kai fo­to­gra­fa­vo­si su links­mais kos­tiu­mais pa­si­da­bi­nu­siais ar­tis­tais bei sku­bė­jo į kul­tū­ros cen­trą žiū­rė­ti fil­mo. Šių­me­ti­nė do­va­na žiū­ro­vams – mu­zi­ki­nė ko­me­di­ja vi­sai šei­mai „Ego­nas ir Don­cis“.

UŽ inf.

 


 


 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Informacija apie parengtą elektros tinklų teritorijų planą. UAB GG LTU S1 yra parengusi 4999 kW galios saulės elektrinės Sodų g. 1, Šemetiškių k., Deltuvos sen., Ukmergės r. sav. elektros tinklų teritorijų planą. Su planu galima susipažinti plano rengėjo internetiniame puslapyje . Dėl papildomos informacijos kreiptis į UAB GG LTU S1 įgaliotą atstovę Poliną Kuznetsovą, el. p. polina.kuznetsova@greengenius.com

Vilkmerge restoranas

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų