Kamuolio žygis „Varom už Lietuvą“ atvyks į Ukmergę!

Žy­gio „Va­rom už Lie­tu­vą“ ka­muo­lys ar­tė­ja prie Uk­mer­gės. Rug­pjū­čio 26 die­ną jis įbumb­sės pas mus.

Ap­ke­lia­vęs vi­są Lie­tu­vą krep­ši­nio ka­muo­lys, su­šil­dy­tas žmo­nių ran­kų ir pa­lin­kė­ji­mų, prieš pat čem­pio­na­tą bus įteik­tas Lie­tu­vos krep­ši­nio rink­ti­nės vy­rams.

 

 

„Va­rom už Lie­tu­vą“ – sim­bo­li­nė pa­dė­ka Lie­tu­vos krep­ši­niui, už tai, kad tu­ri­me kuo di­džiuo­tis, kuo ti­kė­ti, kad ga­li­me bū­ti vie­nin­gi.

Or­ga­ni­za­to­riai kvie­čia vi­sus da­ly­vau­ti ka­muo­lio įžai­di­mo ak­ci­jo­je ir įsi­jung­ti į žy­gį „Va­rom už Lie­tu­vą“, iš­mok­ti ofi­cia­lią Lie­tu­vos na­cio­na­li­nės vy­rų krep­ši­nio rink­ti­nės pa­lai­ky­mo skan­duo­tę: „Tiks­las, ryž­tas ir ga­lia, Lie­tu­va, mes už Ta­ve!!!“.

 

Ka­muo­lys į Uk­mer­gę at­rie­dės rug­pjū­čio 26 die­ną.

 

18 val. prie mies­to ri­bos Del­tu­vos gat­vės pra­džio­je ak­ci­jos da­ly­vius pa­si­tiks Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­ja.

 

18-19 val. ka­muo­lys va­ro­mas eta­pais mies­to gat­vė­mis iki pre­ky­bos cen­tro IKI.

 

Ka­muo­lį va­rys ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės, Del­tu­vos se­niū­ni­jos, Tau­jė­nų vi­du­ri­nės, Vi­diš­kių pa­grin­di­nės, „Ši­lo“ vi­du­ri­nės mo­kyk­lų, prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos, Uk­mer­gės tech­no­lo­gi­jų ir ver­slo mo­kyk­los, ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to, Uk­mer­gės mo­te­rų krep­ši­nio klu­bo, spor­to klu­bo „Olim­pas“, ne­įga­lių­jų klu­bo „Vil­kmer­gė“, Spor­to cen­tro at­sto­vai, Eu­ro­pos krep­ši­nio čem­pio­nė Ri­ma Pet­ro­ny­tė.

 

17 val. prie pre­ky­bos cen­tro IKI vyks krep­ši­nio var­žy­bos-kon­kur­sai.

 

Var­žy­bų me­tu vyks kon­cer­tas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų