Klaidinančią informaciją vadina sabotažu

Šį sa­vait­ga­lį Ku­dir­kos skers­gat­vio 21 na­mo gy­ven­to­jus iš­gąs­di­no dau­gia­bu­čio skel­bi­mų len­to­je iš­ka­bin­tas pra­ne­ši­mas apie tai, kad Uk­mer­gė­je bus nu­trauk­tas šil­dy­mas bei karš­to van­dens tie­ki­mas.

Gy­ven­to­jai per­spė­ja­mi, kad dėl vyk­do­mų re­mon­to dar­bų ne­bus tie­kia­ma ši­lu­ma bei karš­tas van­duo, ir ra­gi­na­mi pa­si­rū­pin­ti šil­tais dra­bu­žiais ir vais­tais. Po „in­for­ma­ci­ja“ pa­si­ra­šo „Mies­to ener­gi­jos“ di­rek­to­rius V. Dau­jo­tas.

To­kio tu­ri­nio skel­bi­mą į Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bę at­ne­šė mi­nė­to na­mo gy­ven­to­jai. Ki­ti, su­ne­ri­mę dėl to­kio grės­min­go pra­ne­ši­mo, nuo pir­ma­die­nio ry­to puo­lė skam­bin­ti ra­jo­no bei UAB „Uk­mer­gės ši­lu­ma“ va­do­vams.

Ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Juo­zas Varž­ga­lys šią gy­ven­to­jus klai­di­nan­čią in­for­ma­ci­ją va­di­na sa­bo­ta­žu bei pro­vo­ka­ci­ja. As­muo, ku­rio var­du pa­si­ra­šy­tas krei­pi­ma­sis į gy­ven­to­jus, sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos at­sto­vams ne­ži­no­mas. Net ne­aiš­ku, ar iš vi­so toks eg­zis­tuo­ja.

Di­rek­to­rius tei­gia, kad dėl šių veiks­mų bus krei­pia­ma­si į pro­ku­ra­tū­rą.

„Ne­ži­nia, kiek to­kių la­pe­lių mies­te pri­ka­bi­nė­ta. Čia kaž­kas są­mo­nin­gai sten­gia­si prieš šven­tes su­kel­ti gy­ven­to­jų pa­ni­ką“, – ne­abe­jo­ja vi­ce­me­ras Gri­go­ri­jus Mal­ča­no­vas.

Jis pa­ti­ki­no, kad pra­ne­ši­mo tu­ri­nys vi­siš­kai pra­si­len­kia su tie­sa, ir pa­ta­ria ne­kreip­ti dė­me­sio, jei pa­na­ši „in­for­ma­ci­ja“ pa­sieks ir ki­tus uk­mer­giš­kius.

„Už ši­lu­mos tie­ki­mą Uk­mer­gė­je at­sa­ko UAB „Uk­mer­gės ši­lu­ma“. „Mies­to ener­gi­ja“ ne­tu­ri nė vie­no ob­jek­to Uk­mer­gė­je, ku­rį šil­dy­tų ar tiek­tų karš­tą van­de­nį“, – tvir­ti­na vi­ce­me­ras.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų