Kursuos mažiau autobusų

Uk­mer­gės au­to­bu­sų sto­tis in­for­muo­ja, kad, su­ma­žė­jus ke­lei­vių srau­tui, nuo ba­lan­džio 10 d. už­da­ro­mi ke­li au­to­bu­sų rei­sai.

 

Uk­mer­gė–Šir­vin­tos per Še­šuo­lius lig šiol bu­vo du rei­sai. Nuo šiol 7.30 val. iš sto­ties šiuo rei­su au­to­bu­sas ne­va­žiuos. Liks tik vie­nas rei­sas – 12.40.

Kiauk­liai per Žel­vą 16.20 val. penk­ta­die­niais ir sek­ma­die­niais va­žiuos su­trum­pin­tu marš­ru­tu – iki Žel­vos. Sek­ma­die­niais iš Žel­vos į Uk­mer­gę grįš per Še­šuo­lius.

Sek­ma­die­niais nuim­ti du rei­sai į ir iš au­to­bu­sų sto­ties į Sli­žius. 7.20 val. šiuo marš­ru­tu au­to­bu­sai va­žiuos vi­so­mis die­no­mis, iš­sky­rus sek­ma­die­nį. 16.50 val. va­žiuos tik pir­ma­die­niais, ant­ra­die­niais, tre­čia­die­niais, ket­vir­ta­die­niais, penk­ta­die­niais.

Mies­to marš­ru­ti­nis au­to­bu­sas Nr. 2 Au­to­bu­sų sto­tis–Bio­fab­ri­kas–Ke­ra­mi­kos ce­chas šeš­ta­die­niais iš Bio­fab­ri­ko į Ke­ra­mi­kos ce­chą ne­va­žius 16.35 val. ir 18.35 val.

Au­to­bu­sų sto­ties vir­ši­nin­kė Aud­ro­nė Gvoz­die­nė in­for­ma­vo, kad vi­si šie rei­sai bu­vo la­bai nuos­to­lin­gi. Jais kar­tais va­žiuo­da­vo vos du ke­lei­viai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų