Laišką skyrė medžiotojams

De­šimt me­tų sve­čio­se pa­sau­lio ša­ly­se mo­de­liu dir­ban­ti uk­mer­giš­kė Eg­lė Te­re­kai­tė ir ke­lios de­šim­tys svei­ką gy­ve­ni­mo bū­dą, ve­ge­ta­riz­mą ir jo­gą pro­pa­guo­jan­čių ben­dra­min­čių pa­si­ra­šė po me­džio­to­jams skir­tu laiš­ku.

 

So­na­tos Te­re­kie­nės nuotr. Ak­ci­ja su­vie­ni­jo ben­dra­min­čius, sie­kian­čius sau­go­ti gy­vū­nus.

Kė­dai­nių ra­jo­ne Nau­jų­jų La­žų kai­me su­reng­tos šven­tės me­tu E. Te­re­kai­tė ir ajur­ve­dos lek­to­rius Žil­vi­nas Už­ku­rai­tis ini­ci­ja­vo ak­ci­ją „Pa­ra­šyk me­džio­to­jui laiš­ką“.

Nuo­sta­bia­me gam­tos prie­globs­ty­je bu­vo ku­ria­mi šū­kiai, da­ro­mi pla­ka­tai, ap­lan­ky­ti me­džio­to­jų bokš­te­liai. „Ak­ci­jos me­tu at­si­gręž­ta į žmo­giš­ku­mą, gai­les­tin­gu­mą ir at­jau­tą vis­kam, kas gy­va. Vi­lia­mės, kad tiek me­džio­to­jai, tiek vi­suo­me­nė pa­ma­žu su­voks, kad ne­ga­li­ma di­džiuo­tis krau­ju pa­žy­mė­tu už­si­ė­mi­mu ir tuo la­biau me­džiok­lę lai­ky­ti ma­lo­nu­mu“, – sa­ko mo­de­lis.

Ak­ci­jos da­ly­viai laiš­ke ci­ta­vo iš­ki­lių mąs­ty­to­jų, to­kių kaip Pi­ta­go­ras, min­tis: „Kol žmo­nės žu­dys gy­vū­nus, tol jie žu­dys ir vie­ni ki­tus. Kas sė­ja skaus­mą ir mir­tį, ne­ga­li pjau­ti džiaugs­mo ir lai­mės“.

Ren­gi­ny­je da­ly­va­vo įvai­rių pro­fe­si­jų, am­žiaus, iš skir­tin­gų Lie­tu­vos mies­tų su­va­žia­vę ver­sli­nin­kai, vals­ty­bės tar­nau­to­jai, jo­gai, svei­kuo­liai.

Ap­lan­kę me­džio­to­jų bokš­te­lius ir jų būs­ti­nę, da­ly­viai su­grį­žo į Žal­čiu­pio slė­ny­je esan­čią Zi­tos ir Žil­vi­no Už­ku­rai­čių so­dy­bą. Kū­re­no lau­žus, šil­dė­si pir­ty­je, mau­dė­si kūd­ro­je, ska­na­vo ve­ge­ta­riš­kų pa­tie­ka­lų.

UŽ inf.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų