Muziejai draugystę sutvirtino sutartimi

Šie­met su­kan­ka 10 me­tų, kai tarp Uk­mer­gės ir Po­do­lės Ka­me­ne­co Uk­rai­no­je pa­si­ra­šy­ta ben­dra­dar­bia­vi­mo su­tar­tis. Ta pro­ga šie­met pa­si­ra­šy­ta dar vie­na drau­gys­tę įpras­mi­nan­ti su­tar­tis tarp šių mies­tų mu­zie­jų.

Su­tar­tį penk­ta­die­nį pa­si­ra­šė Uk­mer­gės kraš­to­ty­ros mu­zie­jaus di­rek­to­rė Vai­da Sa­kol­ni­kie­nė ir Po­do­lės Ka­me­ne­co vals­ty­bi­nio is­to­ri­jos mu­zie­jaus di­rek­to­rius Vik­tor Tra­vins­kyj.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Su­tar­tį penk­ta­die­nį pa­si­ra­šė Uk­mer­gės kraš­to­ty­ros mu­zie­jaus di­rek­to­rė Vai­da Sa­kol­ni­kie­nė ir Po­do­lės Ka­me­ne­co vals­ty­bi­nio is­to­ri­jos mu­zie­jaus di­rek­to­rius Vik­tor Tra­vins­kyj.

Mu­zie­ji­nin­kas ir ki­ti Uk­rai­nos de­le­ga­ci­jos na­riai Uk­mer­gė­je da­ly­va­vo Mies­to šven­tė­je. Prieš sa­vai­tę šven­tė­je Podolės Ka­me­nece vie­šė­jo ir mū­sų mies­to de­le­ga­ci­ja.

Šio mies­to mu­zie­jus tu­ri la­bai se­nas tra­di­ci­jas. Mu­zie­jui jau 120 me­tų ir tai vie­nas di­džiau­sių mu­zie­jų ša­ly­je. Jo di­rek­to­rius V. Tra­vins­kyj pa­brė­žė, kad mū­sų mies­tus ir vals­ty­bes sie­ja gi­lios is­to­ri­nės tra­di­ci­jos. Jis ti­ki­si, kad pa­si­ra­šy­ta su­tar­tis at­vers ke­lius dar glaudesniems abie­jų mu­zie­jų ry­šiams. Ti­ki­ma­si keis­tis ir pa­ro­do­mis, ir pa­tir­ti­mi, ir de­le­ga­ci­jo­mis.

Uk­mer­gės kraš­to­ty­ros mu­zie­jaus di­rek­to­rė V. Sa­kol­ni­kie­nė įsi­ti­ki­nu­si, kad su to­kiu di­de­liu mu­zie­ju­mi drau­gau­ti yra di­de­lė gar­bė.

Mu­zie­ji­nin­kas Rai­mon­das Ra­ma­naus­kas ap­ro­dė sve­čiams mu­zie­jaus eks­po­na­tus.

Uk­mer­gės kraš­to­ty­ros mu­zie­jus jau yra pa­si­ra­šęs su­tar­tį su Vo­kie­ti­jos Miuhl­hau­se­no mu­zie­ju­mi. Uk­mer­gė­je bu­vo eks­po­nuo­ja­mos šio mu­zie­jaus di­rek­to­riaus To­mo T. Miul­ler nuo­trau­kos. Su­tar­ties su uk­rai­nie­čiais pa­si­ra­šy­mo iš­kil­mė­se da­ly­va­vo ir sve­čiai iš Vo­kie­ti­jos.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų