Naujas teismo pastatas turėtų būti pastatytas per trejus metus

„Nau­jas teis­mo pa­sta­tas Uk­mer­gė­je tu­rė­tų at­si­ras­ti per tre­jus me­tus, sa­ko tei­sin­gu­mo mi­nist­ras Juo­zas Ber­na­to­nis“, – pra­ne­ša BNS.

„Ka­dan­gi bu­vo pa­ves­ta mi­nist­ro pir­mi­nin­ko mū­sų mi­nis­te­ri­jai su ki­to­mis ži­ny­bo­mis tuos klau­si­mus spręs­ti, mes jau pa­ruo­šė­me ati­tin­ka­mą pa­žy­mą, teik­si­me Vy­riau­sy­bei. Da­bar mums trūks­ta tik Tei­sė­jų ta­ry­bos ap­si­spren­di­mo dėl ei­liš­ku­mo – ko­kie teis­mai tu­rė­tų bū­ti re­no­vuo­ja­mi, sta­to­mi, ko­kiais bū­dais. Bet aš įsi­vaiz­duo­ju, kad pa­gal tai, kaip mes ta­rė­mės, Uk­mer­gė­je tu­rė­tų bū­ti nau­jas teis­mo pa­sta­tas pa­sta­ty­tas per tre­jus me­tus“, – sa­kė mi­nist­ras.

J. Ber­na­to­nio tei­gi­mu, spren­di­mus dėl to ke­ti­na­ma pri­im­ti šį mė­ne­sį.

Per­nai gruo­dį Uk­mer­gės teis­mo pa­sta­te ug­nia­ge­siai gel­bė­to­jai su­rin­ko apie du ki­log­ra­mus gyv­si­dab­rio, ši si­tu­a­ci­ja bu­vo pri­pa­žin­ta eks­tre­ma­liu įvy­kiu.

Gyv­si­dab­ris ap­tik­tas at­lie­kant re­mon­tą teis­mo pa­sta­te Kęs­tu­čio aikš­tė­je. Po šių įvy­kių Lie­tu­vos svei­ka­tos moks­lų uni­ver­si­te­to Neu­ro­moks­lų ins­ti­tu­to neu­ro­tok­si­ko­lo­gi­jos la­bo­ra­to­ri­jo­je iš­tir­ta teis­mo dar­buo­to­jų svei­ka­ta.

Da­bar­ti­nio pa­sta­to de­mer­ku­ri­za­ci­ja už­truks iki pus­an­trų me­tų ir tai kai­nuos apie mi­li­jo­ną li­tų. Ar pa­sta­tas bus tin­ka­mas nau­do­ti, bus aiš­ku tik pa­bai­gus vi­sus dar­bus ir at­li­kus pa­kar­to­ti­nius ty­ri­mus.

Šiuo me­tu teis­mas dir­ba dve­jo­se skir­tin­go­se pa­tal­po­se – Uk­mer­gės ver­slo ir tu­riz­mo cen­tre bei Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų