Pa­gerb­tos ge­riau­sios šei­mi­nin­kės

 

Ne­pa­bū­gę gri­po Še­šuo­lių se­niū­ni­jo­je Liau­šių kul­tū­ros na­muo­se šeš­ta­die­nį links­mi­no­si šių apy­lin­kių žmo­nės. Į sma­gią „Gas­pa­di­nių šven­tę“ pas­ku­ti­nę die­ną prieš Ad­ven­tą vi­sus su­kvie­tė Liau­šių fi­lia­lo ren­gi­nių or­ga­ni­za­to­rė Onu­tė Jo­nai­tie­nė.

 

 

Šven­ti­nį va­ka­rą Onu­tei Jo­nai­tie­nei ves­ti pa­dė­jo ūki­nin­kas Vy­tau­tas Da­ru­lis.

 

Auk­cio­ne ge­riau­siai se­kė­si Lai­mu­tei Ju­tei­kie­nei (dešinėje).
Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

Gas­pa­di­nių ir gas­pa­do­rių šven­tės Liau­šiuo­se – tra­di­ci­niai, me­tams be­si­bai­giant or­ga­ni­zuo­ja­mi ren­gi­niai. Mies­te­lio kul­tū­ros na­mų sie­la Onu­tė sa­ko, kad nu­dir­bus dar­bus, pra­si­dė­jus il­giems ir tam­siems va­ka­rams kai­mo žmo­gui sma­gu su­si­bėg­ti, pa­si­links­min­ti ir pa­si­vai­šin­ti pa­čių pa­ga­min­tais ska­nės­tais.

Liau­šiai gar­sė­ja pui­kio­mis šei­mi­nin­kė­mis. Sma­giai šven­tei jos iš­ke­pė ska­nių py­ra­gų, pri­te­pė įman­trių su­muš­ti­nių, pri­ga­mi­no gai­vių gė­ri­mų.

Iš­ran­ki ko­mi­si­ja, ku­riai va­do­va­vo uk­mer­giš­kis po­etas Ka­zys Kle­vins­kas, iš­ra­ga­vo šei­mi­nin­kių pa­tie­ka­lus ir kon­sta­ta­vo, kad nu­ga­lė­to­jų iš­rink­ti tie­siog ne­įma­no­ma – vis­kas gar­du, kva­pu ir ori­gi­na­lu. Tai­gi, ap­do­va­no­tos bu­vo vi­sos šei­mi­nin­kės.

Šven­ti­nį va­ka­rą Onu­tei ves­ti pa­dė­jo ūki­nin­kas Vy­tau­tas Da­ru­lis. Jie­du su­gal­vo­jo daug sma­gių žai­di­mų, at­rak­cio­nų, o vi­siems lai­min­gie­siems įtei­kė pri­zus.

Sa­vo ei­les, tarp ku­rių – ir skir­tas Liau­šių gas­pa­di­nėms, skai­tė ren­gi­nio sve­čias K. Kle­vins­kas.

Iki pat iš­nak­tų kul­tū­ros na­muo­se ai­dė­jo mu­zi­kan­to Vir­gi­ni­jaus Se­rei­kos dai­nos, ai­dė­jo mu­zi­ka ir šo­kiai.

Sa­ko­ma, kad šven­tė bū­na sma­gi, jei į ją ne­at­ei­na niurz­gliai ir snau­da­liai. „Gas­pa­di­nių šven­tė­je“ niurz­glių tik­rai ne­bu­vo...

„U. ž.“ in­form.

 

Ko­mi­si­ja (de­ši­nė­je) ra­ga­vo šei­mi­nin­kių pa­tie­ka­lus.

 

Vy­rai žai­dė žai­di­mus...

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų