Per slaptą policijos operaciją rastas didelis kiekis narkotikų

Su­ren­gus slap­tą po­li­ci­jos ope­ra­ci­ją ko­vo 23 d. bu­vo su­lai­ky­ti du Uk­mer­gės mies­to gy­ven­to­jai, dis­po­na­vę la­bai di­de­liu kie­kiu nar­ko­ti­nių me­džia­gų.

 

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to ar­chy­vo nuotr. Toks nar­ko­ti­kų kie­kis – iki šiol di­džiau­sias, kon­fis­kuo­tas Uk­mer­gės ra­jo­ne.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė in­for­ma­vo, kad pre­kei­vius nar­ko­ti­kais kri­mi­na­lis­tai spe­cia­lios ope­ra­ci­jos me­tu su­lai­kė vi­dur­die­nį miš­ke, esan­čia­me prie Duks­ty­nos ka­pi­nių, kuo­met bu­vo per­duo­da­mas di­de­lis nar­ko­ti­kų kie­kis. Su­lai­ky­mo me­tu pa­rei­gū­nai ra­do mai­še­lį su bal­tos spal­vos mil­te­liais.

Įta­ria­ma, kad 1,05 kg sve­rian­tys mil­te­liai yra sin­te­ti­nė nar­ko­ti­nė psi­chot­ro­pi­nė me­džia­ga. Taip pat ras­ti įran­kiai kvai­ša­lams pa­kuo­ti bei svars­tyk­lės. Ras­ta nar­ko­ti­nė me­džia­ga, kaip įta­ria­ma, yra am­fe­ta­mi­nas. Jo ki­log­ra­mas kai­nuo­ja 40 tūks­tan­čių li­tų. Tiks­liai, ko­kia tai nar­ko­ti­nė me­džia­ga, bus įvar­din­ta ga­vus spe­cia­lis­to iš­va­dą.

Abu įta­ria­mie­ji bu­vo pri­sta­ty­ti į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą ir su­lai­ky­ti dviem pa­roms. Tai – Uk­mer­gės mies­to gy­ven­to­jai 33 me­tų R. B. ir 34 me­tų K. B.

Po­li­ci­jo­je K. B. at­lik­tas nar­ko­ti­kų pa­tik­ri­ni­mo tes­tas bu­vo nei­gia­mas. R. B. tik­rin­tis dėl ap­svai­gi­mo nar­ko­ti­kais at­si­sa­kė. Jam su­ra­šy­tas ad­mi­nist­ra­ci­nės tei­sės pa­žei­di­mo pro­to­ko­las. Ad­mi­nist­ra­ci­nių tei­sių pa­žei­di­mo ko­dek­so 44 straips­ny­je už nar­ko­ti­nių ar psi­chot­ro­pi­nių me­džia­gų var­to­ji­mą nu­ma­ty­ta bau­da iki 500 li­tų.

Šeš­ta­die­nį, ko­vo 24 die­ną, ra­jo­no apy­lin­kės pro­ku­ra­tū­ra krei­pė­si į ra­jo­no apy­lin­kės teis­mą dėl kar­do­mo­sios prie­mo­nės įta­ria­mie­siems pa­sky­ri­mo. R. B. leis­ta su­im­ti 3 mė­ne­siams, o K. B. – mė­ne­siui.

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl ne­tei­sė­to dis­po­na­vi­mo la­bai di­de­liu nar­ko­ti­nių ar psi­chot­ro­pi­nių me­džia­gų kie­kiu, tu­rint tiks­lą jas pla­tin­ti. To­kia vei­ka už­trau­kia lais­vės at­ėmi­mo baus­mę nuo de­šim­ties iki pen­kio­li­kos me­tų.

Abu įta­ria­mie­ji po­li­ci­jai ge­rai ži­no­mi, pri­klau­sę anks­čiau mies­te vei­ku­sioms skir­tin­goms nu­si­kals­ta­moms gru­puo­tėms. R. B. šiuo me­tu yra įta­ria­ma­sis ir ki­to­je bau­džia­mo­jo­je by­lo­je dėl ne­sun­kaus kū­no su­ža­lo­ji­mo. Per­nai gruo­džio 24 d. jis pei­liu su­ža­lo­jo du tak­sis­tus.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų