Rankų darbo dovana – globos namų vaikams

„Uk­mer­gės ži­nio­se“ ne­se­niai ra­šė­me apie tai, kad spau­džiant žie­mos šal­čiams tu­rė­tu­me ne­pa­mirš­ti spar­nuo­čių ir prie na­mų įsi­reng­ti le­syk­lė­les. Taip pa­dė­tu­me paukš­te­liams leng­viau su­lauk­ti pa­va­sa­rio.

Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Li­na ir Vac­lo­vas Ke­tur­kai le­syk­lė­lę pa­do­va­no­jo vai­kams.

Į šį ra­gi­ni­mą ne­tru­ko at­si­liep­ti laik­raš­čio skai­ty­to­jai. Mums pa­ra­šė Vi­diš­kių se­niū­ni­jo­je, Pa­li­var­kų kai­me, gy­ve­nan­tys Li­na ir Vac­lo­vas Ke­tur­kai. Žmo­nės sa­kė tu­rin­tys gra­žią le­syk­lė­lę ir no­rin­tys ją pa­do­va­no­ti Uk­mer­gės vai­kų glo­bos na­mų vai­ku­čiams. Re­dak­ci­jos dar­buo­to­jų pa­pra­šė tar­pi­nin­kau­ti.

V. Ke­tur­ka pa­sa­ko­jo, kad žmo­na per­skai­tė apie in­ter­ne­te skel­bia­mą le­syk­lė­lių fo­to­kon­kur­są ir nu­spren­dė ja­me da­ly­vau­ti. Ži­no­ma, le­syk­lą te­ko pa­ga­min­ti jam.

„Su­meist­ra­vau, nu­fo­tog­ra­fa­vom, nuo­trau­ką į kon­kur­są nu­siun­tėm, o le­syk­lė­lė tai li­ko. Prie na­mų ne vie­ną tu­rim, tai ir nu­spren­dėm vai­kams ati­duo­ti“, – pa­sa­ko­jo pa­šne­ko­vas.

Jis ma­no, kad be­meist­rau­da­mi sto­vą le­syk­lai vai­kai ug­dys dar­bi­nius įgū­džius, o paukš­te­lių le­si­ni­mas skie­pys pa­rei­gą rū­pin­tis ma­žes­niais ir sil­pnes­niais.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų