Savivaldybei kabina milijonines skolas

Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

 

Vos prieš mė­ne­sį Aukš­čiau­sia­sis Teis­mas pa­skel­bė, kad UAB „Mies­to ener­gi­ja“ su­tar­tį, su­da­ry­tą su Uk­mer­gės sa­vi­val­dy­be, pa­žei­dė šiurkš­čiai ir sa­vi­val­dy­bė ją nu­trau­kė tei­sė­tai. Ta­čiau pa­na­šu, kad ši­lu­mos ūkio lau­ke ka­ras tarp šių sub­jek­tų dar ne­si­bai­gė. Ne­se­niai sa­vi­val­dy­bė ga­vo pre­ten­zi­ją iš „Mies­to ener­gi­jos“, ku­rio­je tei­gia­ma, kad yra sko­lin­ga šiai įmo­nei 13 mi­li­jo­nų li­tų.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Tei­sės ir ci­vi­li­nės met­ri­ka­ci­jos sky­riaus ve­dė­jas Ri­mas Jur­gi­lai­tis sa­ko, jog šio iš „Mies­to ener­gi­jos“ gau­to raš­to „nė pre­ten­zi­ja va­din­ti ne­ga­li – pa­pras­čiau­sias  Stra­vins­ko (UAB „Mies­to ener­gi­ja“ ge­ne­ra­li­nis di­rek­to­rius Ar­tū­ras Stra­vins­kas – aut. past.) pa­si­ra­šy­tas lais­vos for­mos raš­te­lis ir dar su klai­do­mis“.

Sa­vi­val­dy­bės ju­ris­tas tei­gia, jog į sa­vi­val­dy­bei nu­ro­dy­tą 13 mi­li­jo­nų li­tų sko­lą rim­tai žiū­rė­ti ne­ke­ti­na­ma, nes sa­vi­val­dy­bė prie pa­na­šių „Mies­to ener­gi­jos“ veiks­mų yra pri­pra­tu­si: „Tai ne pir­mas kar­tas, kai tei­kia vi­so­kias mi­li­jo­ni­nes pre­ten­zi­jas.“

R. Jur­gi­lai­tis tei­gia, jog ši sa­vi­val­dy­bei nu­ro­dy­ta su­ma ne­pa­rem­ta jo­kiu kon­kre­čiu tur­to, ku­rį ne­va sko­lin­ga sa­vi­val­dy­bė, iš­var­di­ji­mu.

„Jie į sko­lą įtrau­kė ir at­ly­gi­ni­mus, ku­riuos mo­kė­jo sa­vo dar­buo­to­jams dve­jus me­tus. Nie­kas jų ne­ver­tė lai­ky­ti dar­buo­to­jus ir mo­kė­ti jiems al­gas. Sa­vi­val­dy­bė siū­lė įmo­nė­je dir­ban­tiems žmo­nėms dar­bą sa­vo įmo­nė­je, ta­čiau ma­nau, kad „Mies­to ener­gi­jos“ ad­mi­nist­ra­ci­ja juos klai­di­no“, – sa­ko pa­šne­ko­vas.

Šiuo me­tu yra pe­ri­ma­mas ši­lu­mos ūkio tur­tas. Tai at­li­kus, bus su­skai­čiuo­ta jo ver­tė. R. Jur­gi­lai­tis abe­jo­ja, ar vi­są tur­tą bus ga­li­ma įver­tin­ti 13 mi­li­jo­nų li­tų su­ma: „Pa­gal įsta­ty­mus grą­žin­tas tur­tas ne­ga­li bū­ti ma­žes­nės ver­tės nei bu­vo iš­nuo­mo­tas. Klau­si­mas dar – kas kam sko­lin­gi.“

Ban­dy­mas su­ži­no­ti UAB „Mies­to ener­gi­ja“ va­do­vo A. Stra­vins­ko nuo­mo­nę ne­pa­vy­ko – ket­vir­ta­die­nio ry­te su­si­siek­ti su juo ne­pa­vy­ko.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų