Penk­ta­die­nį Del­tu­vos se­niū­ni­jo­je, ke­ly­je Kau­nas–Za­ra­sai–Daug­pi­lis su­si­dū­rus trims au­to­mo­bi­liams, nu­ken­tė­jo du žmo­nės.  

Eis­mo ne­lai­mė nu­ti­ko apie 10 val. 30 min. 59-ame mi­nė­to ke­lio ki­lo­met­re, ties Kvie­ti­nė­lių kai­mu. E. P. (gim. 1945 m.), vai­ruo­da­mas au­to­mo­bi­lį „Nis­san Pri­me­ra“, suk­da­mas į kai­rę, iš­va­žia­vo į prieš­prie­ši­nę eis­mo juos­tą ir su­si­dū­rė su iš prie­kio va­žia­vu­siu kro­vi­ni­niu au­to­mo­bi­liu „Vol­vo“. Pas­ta­rą­jį vai­ra­vo Len­ki­jos pi­lie­tis W. G. (gim. 1966 m.).

 

Po su­si­dū­ri­mo E. P. au­to­mo­bi­lis at­si­tren­kė į Kau­no kryp­ti­mi va­žia­vu­sį ki­tą kro­vi­ni­nį au­to­mo­bi­lį „Vol­vo“ su prie­ka­ba. Jį vai­ra­vo taip pat Len­ki­jos pi­lie­tis R. Z. O. (gim. 1960 m.).

Eis­mo įvy­ky­je, ku­ria­me ap­ga­din­ti trys au­to­mo­bi­liai, nu­ken­tė­jo E. P. ir kar­tu va­žia­vu­si J. P. Jie bu­vo pri­sta­ty­ti į Uk­mer­gės li­go­ni­nę. Dėl pa­tir­tų lū­žių, iš­ni­ri­mų bei ki­tų trau­mų nu­ken­tė­ju­sie­ji pa­gul­dy­ti gy­dy­ti į Uk­mer­gės li­go­ni­nės trau­ma­to­lo­gi­jos sky­rių.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų