Atostogų krepšiai aktyviam laisvalaikiui prie jūros

Atostogų krepšiai aktyviam laisvalaikiui prie jūros /

Laukia dar vienas atostogų metas, nekantriai laukiate kelionės ir nerūpestingų atostogų prie jūros. Tikriausiai jau esate užsisakę nakvynę, jei skrendate į užsienį, taip pat įsigijote lėktuvo bilietus. Dabar belieka susikrauti ir susikomplektuoti būtiniausius kelionei daiktus. Vykstant į vieną iš pajūrio kurortų, nesvarbu, ar jis yra prie Baltijos jūros, ar populiari vieta Graikijoje, Ispanijoje, Turkijoje ar kitoje šiltoje šalyje, jums tikrai prireiks specialaus paplūdimio krepšio. Jame turi tilpti viskas, ką norisi pasiimti prie jūros t.y. rankšluostį, kremą nuo saulės, mėgstamą knygą, užkandžių ir atrodyti stilingai. Tad kurį paplūdimio krepšį pasirinkti?

Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir pageidavimų. Vieni renkasi krepšį iš audinio, kiti rinksis austinę rankinę ar nedidelę kuprinę. Visų pirma, renkantis paplūdimio krepšį ar kuprinę, reikėtų atsižvelgti ne tik į stilių, bet ir į jums norimą patogumą.

Paplūdimio krepšys – patogumas ir talpa yra būtini laisvalaikiui

Renkantis jums turėtų būti labai svarbi paplūdimio krepšio talpa, ypač jei ilsitės su vaikais. Be to, labai svarbu ir tai, iš kokios medžiagos jis pagamintas ir kaip atrodo. Kalbame ne tik apie estetiką, ar jis derės prie jūsų atostogų stiliaus, o apie praktiškumą, ar nesusiteps, ar į jį įdėtus daiktus nepateks smėlis ir pan.

Taip pat patikrinkite ir pačios rankinės svorį, kad nepasirodytų, jog be turinio ji sveria daug. Paplūdimio krepšys turi būti lengvas ir patvarus – jame bus visi reikalingi paplūdimio reikmenys. Kai į paplūdimį einate su visa šeima, vienintelė išeitis yra keli paplūdimio krepšiai, tuo tarpu vyrai mieliau renkasi kuprines, o ne krepšius.

Iš kokios medžiagos gali būti pagamintas jūsų paplūdimio krepšys?

Viena iš gero paplūdimio krepšio savybių yra atsparumas vandeniui. Šlapias rankšluostis, nardymo akiniai ar maudymosi kostiumėlis neturėtų sušlapinti viso krepšio, žinoma, visada galite pasiimti vakuuminius maišelius šlapiems aksesuarams, kurių dėka kiti daiktai išliks sausi. Taipogi paplūdimio krepšys turi būti pagamintas iš patvarios medžiagos. Paplūdimyje puikiai tiks modeliai iš poliesterio ar vytelių. Ideali medžiaga paplūdimio krepšiui yra slidi medžiaga, nes nuo jos lengvai pašalinsite nešvarumus, pvz., ledų dėmes ir smėlį.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *