Atrado geriausiai įsisavinamo kofermento formulę

Atrado geriausiai įsisavinamo kofermento formulę /

Milijonai žmonių visame pasaulyje kasdien vartoja kofermento Q10 papildus nežinodami, ar organizmas sugeba juos įsisavinti. Neseniai žurnale „Nutrition“ pristatytas tyrimas, kurio metu nustatytas itin gerai biologiškai įsisavinamas preparatas.

Vitaminą primenantis junginys kofermentas Q10, kurio yra visų žmonių ląstelėse, tapo vienu plačiausiai vartojamų papildų. Jį ypač vertina pagyvenę žmonės, norintys kompensuoti dėl amžiaus atsiradusį šios medžiagos trūkumą ląstelėse. Remiantis neseniai mokslo žurnale „Nutrition“ paskelbto tyrimo duomenimis, prieš perkant kokį nors papildą itin svarbu atidžiai perskaityti jo etiketę. Paaiškėjo, kad iš septynių mokslininkų ištirtų variantų tik vieną konkretų produktą virškinimo sistema įsisavina išties gerai.

Šį variantą gamina Danijos medicinos bendrovė „Pharma Nord“. Papildo sudėtyje yra sojų aliejuje ištirpinto farmacinės klasės kofermento, kuris pasirodė maždaug dukart geriau įsisavinamas negu antras geriausias iš tirtų produktų ir mažiausiai triskart geriau įsisavinamas negu kiti penki tirtieji preparatai.

Jau nebe pirmą kartą danų bendrovės formulė biologinio įsisavinimo tyrimų metu pasirodo esanti geriausia. Šis produktas buvo pasirinktas dviem didžiausiems ir novatoriškiausiems kofermento Q10 tyrimams.

Iš prigimties šis kofermentas yra sunkiai žmogaus organizmo įsisavinama medžiaga. Jo molekulės linkusios kauptis ir sudaryti didelius netirpius kristalus, kurie neprasiskverbia per žarnyno membraną. Vis dėlto mokslininkams pavyko sukurti specialią formulę pridėjus Q10 į dviejų rūšių skirtingo tirpumo sojų aliejų ir pakaitinus mišinius ypatingo kaitinimo proceso metu. Taip buvo pakeistas kristalų paviršius, kad jie visiškai ištirptų virškinamajame trakte, o molekulės galėtų prasiskverbti per žarnų sieneles ir patektų į kraują.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *