Atraskite partnerius, kurie perka mišką

Atraskite partnerius

Jeigu ieškote, kas perka mišką, neskubėkite parduoti, kol neįsitikinsite gera kaina. Neparduokite miško nepasitarę, nes patyrę konsultantai padės Jums rasti patikimus pirkėjus, kurie nupirks Jūsų mišką didele kaina. Ne mažiau svarbus ir miško pardavimo būdas – galite arba parduoti mišką su žeme, arba tiesiog iškirtimui.

Miško pardavimas su žeme

Trumpai peržvelkime pagrindinius privalumus ir trūkumus paduodant mišką kartu su žeme:

  • visuomet gaunate pilną pinigų sumą iš karto;
  • nereikia prisiimti įsipareigojimų atsodinti mišką bei rūpintis tolesne jo priežiūra;
  • netenka atsakomybė už Jūsų parduotame miške trečiųjų asmenų įvykdytus neteisėtus kirtimus;
  • išvengiama papildomų mokesčių.

Tačiau parduodami mišką su žeme, netenkate teisės į nuosavybę ir galimybės išsaugoti žemės savo palikuonims. Jeigu miškas dar nėra pilnai subrendęs, didesnė tikimybė, kad labiau vertėtų kirsti jį vėlesnei kartai, todėl negausite tokio didelio pelno, koks galėtų būti gautas kertant po 20 ar 30 metų.

Miško pardavimas iškirtimui

Parduodant tik mišką be žemės, gausite mažesnį pelną ir neišvengsite mokesčių bei atsakomybės už vykdomus kirtimus, miško atsodinimą, priežiūrą ir t.t., tačiau išsaugosite savo žemę, kuri duos dar daug naudos. Tad kurį pardavimo būdą rinktis, priklauso tik nuo Jūsų prioritetų ir pasirinkimo.

Mūsų dienomis atrasite daug įmonių, kurios perka mišką, tačiau svarbu žinoti vieną  – neparduokite miško nepasitarę. Profesionalūs konsultantai padės priimti tinkamus sprendimus ir parduoti mišką palankesnėmis sąlygomis, gaunant didesnį pelną.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *