Atsisveikino su ilgametėmis vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ darbuotojomis

Atsisveikino su ilgametėmis vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ darbuotojomis / Autorės nuotr. „Eglutė“ bendruomenė atsisveikino su ilgametėmis šios įstaigos darbuotojomis: direktore Meile Jasevičiene ir ūkvede Bronislava Bulotiene.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai, ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai bei vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė atsisveikino su ilgametėmis šios įstaigos darbuotojomis: direktore Meile Jasevičiene ir ūkvede Bronislava Bulotiene. Abi moterys šiame vaikų lopšelyje-darželyje pradirbo nuo pat jo atidarymo – 36-erius metus.

Už ilgametį darbą, energiją, žinias ir sugebėjimus, atiduotus šiai įstaigai, nuoširdų ir kūrybingą vadovavimą kolektyvui savivaldybės meras Rolandas Janickas M. Jasevičienei įteikė padėką, o mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė už ilgametį kūrybišką pedagoginį ir vadybinį darbą jai perdavė Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės padėkos raštą.

Visi susirinkusieji išsakė daug gražių žodžių, dėkojo už bendradarbiavimo metus ir linkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape.

1985 metais tuomečiame Šiaulių K. Preikšo pedagoginiame institute (dabar – Šiaulių universitetas) ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos specialybę įgijusi M. Jasevičienė vaikų lopšeliui-darželiui „Eglutė“ vadovavo nuo 1986 metų liepos.

„Noriu visiems – tiek rajono vadovams, tiek savo mylimam kolektyvui – padėkoti už bendrystę, už žingsnius į priekį ir šalia koja kojon. Yra žmonių, kurie su manimi čia dirbo nuo pat „Eglutės“ įkūrimo pradžios. Džiaugiuosi, kad per tiek metų, kada rajone užsidarinėjo vaikų lopšeliai-darželiai, mes neuždarėme nė vienos grupės.

Dabar jų turime net 15. Atsisveikindama noriu visiems padovanoti po mažą angelėlį, kuris jus saugotų ir lydėtų tolimesniame darbe“, – į susirinkusiuosius kreipėsi M. Jasevičienė.

Vaikų lopšeliui-darželiui „Eglutė“, kurį lanko 240 vaikų ir turinčiam 48 darbuotojus (iš jų – 30 pedagogų), nuo gruodžio 27 d. laikinai vadovauja direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Pumputienė.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *