Autobusų grafikas susitraukė

Autobusų grafikas susitraukė /

Pasibaigus karantinui, UAB Ukmergės autobusų parkas praėjusią savaitę atnaujino miesto viešojo transporto maršrutus ir paskelbė naują autobusų grafiką.

Tačiau ukmergiškiai neapsidžiaugė. Dalijosi nuomonėmis, kad nebeliko daugelio maršrutų, kuriais vykdavo į darbus arba kitais reikalais.

Valentina pastebėjo, kad nebėra autobuso, savaitgaliais keleivius vežusio nuo ligoninės į turgavietę.

Socialiniuose tinkluose žmonės taip pat dalijosi pastebėjimais, kad neliko vieno ar kito maršruto, buvusio prieš karantiną.

Žmonės įtaria, kad Autobusų parkas pasinaudojo karantinu ir apkarpė nepelningus maršrutus.

Ukmergės autobusų parko direktorius Alfonsas Prabišas  nuramino, kad dabartinis autobusų grafikas galios laikinai – tik iki rugsėjo. Jei, žinoma, nenutiks kokie nors nauji, su koronavirusu susiję, nemalonumai.

Pasak direktoriaus, dabartiniame grafike nuimta tik nedidelė dalis maršrutų. Atsižvelgta į tai, kad jais naudojosi labai mažai keleivių. Dauguma jų – į mokyklas važiuojantys mokiniai.

„Visos kryptys yra paliktos. Aišku, vienam ar kitam žmogui visad bus nepatogu“, – komentavo direktorius.

Pažadėjo, kad nuo rugsėjo, kai į mokyklas grįš mokiniai, grįš ir pirminis autobusų grafiko variantas, prie kurio ukmergiškiai buvo pripratę.

Pasidomėjus, ar paskaičiuota, kiek paslaugų kurį laiką neteikusi įmonė patyrė nuostolių dėl karantino, A. Prabišas sakė, kad tokia analizė nedaryta. Reiktų išsamiai analizuoti, kiek pajamų gauta tokiu pat metu šiemet, kiek – pernai, kiek išlaidų patirta.

Tuo metu dalis įmonės patirtų nuostolių bus kompensuota, nes nedirbusiems vairuotojams buvo įformintos prastovos. Dabar išmokama dalinė darbo užmokesčio kompensacija. Įmonė, pasak vadovo, dabar pasinaudos visomis įstatymiškai numatytomis paramos galimybėmis.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *