Avalynės valymas bei priežiūra: ko svarbu nepamiršti?

Avalynės valymas bei priežiūra: ko svarbu nepamiršti? /

Visai nesvarbu, kokie batai yra jūsų drabužinėje – clarks batai ar sportiniai bateliai, visus juos labai svarbu  tinkamai prižiūrėti: tik tuo atveju jei tinkamai prižiūrėsite, būsite tikri, kad jie ilgai išlaikys pirminę  išvaizdą bei būklę Na, o tuo atveju, jei norisi įsigyti ir  naujų batų, tai ypač greitai bei patogiai tai galite padaryti pasirinkdami pirkimą internetu, pavyzdžiui, https://pigu.lt/lt/avalyne/sportiniai-bateliai-batai-kedai/f/bronx. Na, o kol kas kviečiame sužinoti, kaip prižiūrėti jau turimus batus Tiesa, verta pastebėti, kad kalbant apie batų priežiūrą, galima aptarti įvairius aspektus, o vienas iš jų yra tai, iš ko pagaminta avalynė.

Ne paslaptis, kad odinius batus žmonės mėgsta dėl daugybės priežasčių elegancija, solidumas, estetika, kokybė, ilgas tarnavimo laikas – visa tai žavi žmones. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad odiniai batai paprastai kainuoja iš tiesų nemažai, tad iš jų tikimąsi ilgo tarnavimo laiko. Galite būti tikri, kad iš odos pagaminti batai tarnaus tikrai kur kas ilgiau, jei laikysitės tam tikrų taisyklių. Viena jų – kiekvieną kartą, kai grįžtate iš lauko, būtinai pašalinkite visus nešvarumus drėgnu skudurėliu (galima naudoti  ir kempinėlę). Taip pat bent kartą per kelias savaites, turėtumėte panaudoti ir batų kremą, kuris užpildys mikro įtrūkimus ir batams suteiks blizgesio, jie atrodys tarsi nauji. Ne paslaptis ir tai, kad iš odos pagamintiems batams, netiks bet koks džiovinimo procesas: šią avalynę džiovinkite tik kambario temperatūroje ir jokiu būdu nestatykite arti šilumos šaltinių, kadangi iš jų sklindanti šiluma gali smarkiai pakenkti batams – pagreitinti mikro įtrūkimų atsiradimą.

Leidžiantis į žygius, užsiimant lauko darbais, ypač patogu avėti guminę avalynę. Tad, nieko keista, kad bent kelias poras tokių batų turime kone kiekvienas iš mūsų. Pastaruosius, nors jie paprastai ir nepasižymi aukšta kaina ir daugelis juos yra linkę tiesiog išmesti po kelerių metų tarnavimo, visgi taip pat nepamirškite tinkamai prižiūrėti. Bene vienas svarbiausių iššūkių, su kuriuo tenka susidurti guminių batų savininkams, yra jų džiovinimas. Bus idealu, jei guminiams batams leisite tiesiog išdžiūti kambario temperatūroje, tačiau, jei drėgmės yra ypač daug o batus riekės netrukus autis, verta į juos pridėti laikraščių – jie sutrauks drėgmę. Taip pat ne paslaptis ir tai, kad guminiai batai labai dažnai skleidžia nepageidaujamus kvapus, tad, jei norite juos panaikinti, turėtumėte užtikrinti ne tik reguliarių bei kokybišką džiovinimą, bet ir naudoti priemones, kurios skirtos nepageidaujamiems avalynės kvapams pašalinti.

Kaip žinia, gyvename tokiame krašte, kur žiemos metu, temperatūra nukrinta ypač žemai, todėl batus iš avikailio, galime išvysti tikrai ne vienoje drabužinėje. Kad šių batų teikiamu komfortu ir šiluma galėtumėte mėgautis ne vienerius metus, juost taip pat svarbu tinkamai prižiūrėti. Viena svarbiausių taisyklių, kurios reikia laikytis, yra ta, kad negalima jokių priemonių tempti tiesiai ant šios rūšies avalynės. Na, o, jei ant šių batų liko vandens dėmių, tuomet jas pašalinti bus labai lengva – tereikia batus patrinti vieną į kitą. Na, o, jei ant šių batų yra matomos riebalų dėmės, tai jas lengvai  pašalinsite naudodami vaikišką pudrą.

Taigi, kaip matyti, užtikrinti, kad visi batai (nesvarbu, kas tai bebūtų – klasikiniai, proginiai batai, skechers batai), reikalauja priežiūros. Na, o, prižiūrėdami juos, atsižvelgiant į tai, iš ko jie yra pagaminti, galite būti tikri, kad nepadarysite grubių priežiūros klaidų, taigi, avalynė tarnaus ilgai bei patikimai.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *