„Babilone“ vyks visų pamėgtas ir tradiciniu tapęs sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas!

„Babilone“ vyks visų pamėgtas ir tradiciniu tapęs sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas! /

Laikas pasirūpinti patogia sporto ir laisvalaikio apranga – ypatingos nuolaidos ir pasiūlymai tik šį savaitgalį, gegužės 11–12 dienomis, „Babilone“!

Mokslininkai teigia, kad aktyviai laisvalaikį leidžiantys ir sportuojantys žmonės yra laimingesni ir sveikesni. Ir juk iš tiesų sportas ir aktyvus laisvalaikis ne tik padeda palaikyti gerą fizinę formą, pakelia nuotaiką, bet ir paįvairina mūsų kasdienybę. Atšilus orams planuojame atostogas, išvykas ir vis daugiau laiko praleidžiame lauke, išsitraukiame dviračius, paspirtukus bei prisimename kitas sporto šakas. O kad sportas ir aktyvus laisvalaikis būtų dar smagesnis, tiesiog būtina pasirūpinti patogia avalyne ir apranga! Tik gegužės 11–12 dienomis ir tik „Babilone“ jūsų lauks išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėse!

Nepamirštamiems žygiams ir nuotykiams patogios avalynės ir aprangos rasite HIATUS parduotuvėje. Čia bus taikoma net 20 procentų nuolaida naujai kolekcija ir 50 procentų nuolaida nuolaidinei aprangai. Patyrusios „Hiatus“ parduotuvės konsultantės padės išsirinkti ir patars, kokią aprangą ir aksesuarus rinktis šylant orams. Kokybiškus laisvalaikio drabužius su nuolaida įsigyti kvies ir parduotuvė OKSALIS, čia jūsų lauks 20 procentų nuolaidos pažymėtoms prekėms.

Sportininkams, mėgstantiems sekti savo ritmą ir rezultatus, TOPO CENTRAS paruošė ypatingą pasiūlymą – net 10 procentų nuolaidą SUUNTO išmaniesiems laikrodžiams ir apyrankėms. Šioje parduotuvėje puikia nuolaida pasinaudoti galės ir aktyvaus laisvalaikio, ir poilsio lauke mėgėjai – gegužės 11–12 dienomis „Topo Centre“ „Babilone“ bus taikoma 20 procentų nuolaida lauko kepsninėms.

Sportinę aprangą ar batelius galėsite išsirinkti ir pigiau įsigyti PUMA OUTLET ir REGATTA parduotuvėse – čia bus taikoma papildoma net 20 procentų nuolaida visoms prekėms! Nepamirškite užsukti ir į SPORTS DIRECT parduotuvę, kurioje rasite platų sportinės aprangos ir sportinio inventoriaus pasirinkimą geromis kainomis. O sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimo metu apsipirkę „Sports Direct“ parduotuvėje už 50 eurų ar daugiau, gaus net 10 eurų vertės kuponą kitam apsipirkimui! Ypatingų nuolaidų ir pasiūlymų sportinei aprangai ir aksesuarams rasite ir SPORT OUT1ET bei HUMMEL parduotuvėse.

Atsakingai ir sveikai sportuoti bei aktyviai leisti laisvalaikį kviečia ir „Babilone“ esanti SVEIKATINĖ. Šioje parduotuvėje bus taikoma net 20 procentų nuolaida visoms prekėms. Tai puiki proga pasirūpinti kokybiškomis mankštos prekėmis, apsaugomis sportuojantiems, kompresinėmis kojinėmis ir kitomis aktyviam laisvalaikiui skirtomis prekėmis.

Ieškantieji stilingų ir kokybiškų džinsų bus laukiami DŽINSŲ CENTRE, kur visoms nenukainotoms prekėms bus taikoma 20 procentų nuolaida! Prie stilingos aprangos galima bus prisiderinti ir naujus akinius ar akinius nuo saulės, nes optikos salone OPTIKOS PASAULIS bus taikomos nuolaidos net iki 35 procentų (yra papildomų sąlygų).

Antrą sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimo dieną, gegužės 12 d., kviečiame išbandyti jėgas draugiškose krepšinio varžybose. Krepšinio kamuolius po aikštelę „vedžios“ Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, o po pietų prie jų prisijungs ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandos krepšininkai! Visų norinčių gyvai pabendrauti su krepšininkais ar išbandyti jėgas tritaškių mėtyme lauksime sekmadienį, gegužės 12 dieną, 11–14 valandomis. Pačių aktyviausių dalyvių lauks „Babilono“ parduotuvių įsteigtos dovanos. Sportuoti ir aktyviai laisvalaikį leisti skatina TOPO CENTRAS, PUMA OUTLET, HIATUS ir REGATTA.

Sporto ir laisvalaikio prekių savaitgalio metu „Babilone“ tęsis PIRK IR PRAMOGAUK žaidimas – apsipirkę už 50 eurų ir daugiau bet kurioje „Babilono“ parduotuvėje, turės galimybę laimėti įvairius pramoginius prizus: kuponą vakarienei ar kavai, nuolaidą kitam pirkiniui, bilietus į varžybas ar kitas pramogas!

Tuo prekybos centro staigmenos nesibaigs, daugiau pasiūlymų ir staigmenų rasite „Babilono“ interneto svetainėje www.pcbabilonas.lt ir feisbuko paskyroje www.facebook.com/babilonaspanevezys. 

Užs. Nr. 376

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *