Bobcat: kas tai ir kuo gali būti naudinga?

Bobcat: kas tai ir kuo gali būti naudinga? /

Darbai statybose, sniego valymas, aplinkos valymo ar kasimo darbai yra tokios veiklos, kurias nuveikti be specialios techninės įrangos gana sudėtinga.

Be abejonės kiekvienam darbui yra reikalingi skirtingi padargai arba bent jau kitokios jo keičiamos atsarginės dalys. Viską nupirkti ir atrasti vietos technikai saugiai laikyti gali būti gana sudėtinga net didesnėms įmonėms, jau nekalbant apie privačius asmenis. Todėl įvairių prietaisų nuoma mūsų šalyje yra gana aktyvi rinkos sfera. Kalbant apie minėtus darbus, vis dažniau minimas Bobcat vardas. Taigi, kokia yra Bobcat produkcija ir ką gali pasiūlyti Bobcat nuoma?

Bobcat produkcija

Pagrindinė Bobcat technikos veiklos sritis – kasimo darbai. Tam naudojami Bobcat krautuvai su įvairiais priedais. Tačiau tai nereiškia, jog valant aplinką, dirbant statybų aikštelėje ar kasant sniegą naudojamas vienas agregatas. Bobcat prekės ženklas siūlo tokius įrenginius:

  • Ratinius krautuvus.
  • Vikšrinius krautuvus.
  • Ekskavatorius ir jų priedus.
  • Teleskopinius krautuvus.
  • Rotacinius teleskopinius krautuvus.
  • Frontalinius krautuvus.
  • Traktorius ir jų priedus.
  • Grunto tankinimo įrangą.

Taigi, kaip matote, pasirinkimas išties platus. Bobcat produkcija Lietuvoje pažįstama jau nuo 2000 metų. o šios įrangos nuoma peržengia 15 metų.  

Kodėl verta rinktis Bobcat nuomą?

Pirma – ilgametė Bobcat nuomos patirtis rinkoje leidžia parinkti tinkamiausią įrangą konkretiems darbams. Patyrę specialistai pasiūlo efektyviausius sprendimus ir priemones.

Krautuvų, traktorių ar ekskavatorių nuoma yra prieinama tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims. Telefonu ar elektroniniu paštu visuomet gausite išsamią informaciją ir apie technikos naudojimo subtilybes ir apie nuomos taisykles  bei galimas nuolaidas ar kitas jums palankias sąlygas.  Kartu  siūlomas platus papildomų paslaugų spektras: technikos atvežimas, ratų remontas, vikšrų uždėjimas ir kitos paslaugos. Be to, jeigu klientas pageidauja technika gali būti išnuomojama su operatoriumi. 

Kokie yra Bobcat privalumai?

Manevringumas ir lankstumas. Bobcat krautuvai yra mažo dydžio, bet ganėtinai galingi. Jais galima dirbti labai siauruose priėjimuose  ir pasiekti pačius atokiausius bei sudėtingai pasiekiamus plotus. 

Didelis darbo našumas. Bobcat mini krautuvai gali atlikti begalę darbų. Tik reikia pakeisti tam tikrus priedus. Vadinasi, galima kasti žemę, sniegą, tvarkyti aplinką, atlikti įvairius krovimo, transportavimo bei kitokius darbus statybų aikštelėse. Tai padeda sutaupyti laiką, kuro sąnaudas ir darbuotojų skaičių. 

Universalumas. Kaip minėjome,  tuo pačiu prietaisu, tik pakeičiant jo detales, galima atlikti daug skirtingų darbų. Tai labai aktualu tiems projektams, kuriuose egzistuoja daug skirtingų užduočių. Todėl nedvejodami kreipkitės į Bobcat krautuvų nuomos punktus ir galėsite džiaugtis našiais ir pigiais rezultatais. 

Kuo Bobcat įranga gali būti naudinga jums?

Jeigu šiuo metu atliekate statybos darbus, Bobcat prietaisai taps nepamainomais pagalbininkais. Jų prireiks žemės kasimui, pamatų lyginimui, statybinių medžiagų transportavimui ir dar daugeliui kitokių darbų. Tereikia tik pakeisti reikalingus priedus. 

Žemės ūkio, sodo darbams ar kelių priežiūrai labai efektyviai pasitarnaus ratiniai ekskavatoriais. Vikšriniai ekskavatoriai yra labai kompaktiški ir gali iškasti net iki 5 m. gylio žemę. Dėl savo kompaktiškumo jis gali pasiekti sudėtingas vietas ir atlikti darbus greitai ir efektyviai. Mini krautuvas su kultivatoriumi naudojamas baigiamuosiuose dirvožemio paruošimo darbams. Štai grunto paruošėjas naudojamas galutiniame grunto apdirbime prieš sėjant žolę. 

Bobcat krautuvai ir ekskavatoriai labai praverčia ir sodininkystės darbuose: stambių augalų sodinimui, medžių ar krūmų perkėlimui ar sodo takų tvarkymui. 

Bobcat ekskavatoriai ir keltuvai puikiai pasitarnaus ir žiemą, kai iškrinta didelis kiekis sniego. Tereikia pasitelkti tinkamus priedus. Betono kaušo pagalba galima atlikti žemės lyginimo ir krovinių pervežimo darbus. Gramdiklis tinka šalinti ledą ir sumintą sniegą. Sniego valytuvas idealiai tinka šaligatvių, automobilių stovėjimo ir kitų didelio ploto aikštelių sniego valymui. 

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *