Dalijosi darbo patirtimi

Dalijosi darbo patirtimi / Susitikimo dalyviai.

Lina SUKACKIENĖ

Ukmergės nestacionarių socialinių

paslaugų centro administratorė

 

Savo darbo problemomis ir patirtimi dalijosi Lietuvos savivaldybėse dirbančių socialinių paslaugų centrų darbuotojai. Į svečius daugumą jų pakvietė Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centras.

Svečių delegacijose – socialiniai darbuotojai, padalinių vadovai, dirbantys įvairių socialinių paslaugų teikimo srityse.

Vadovai ir pavaduotojai diskutavo savo rate. Centro skyrių vedėjos Miglė Kačinskienė, Miglė Juknytė ir Jurgita Krukauskienė vadovavo darbui savo sekcijose, dalijosi sukauptu patyrimu ir klausė svečių kalbų.

Socialinių paslaugų centrai – savivaldybių įmonės. Nors paslaugų paketai visur panašūs, jų atlikimas, savivaldybių administracijų požiūris ir dėmesys skiriasi.

Ukmergės rajono meras bei savivaldybės administracija skiria reikiamą dėmesį ir lėšas, kad būtų įgyvendinamas visas socialinių paslaugų paketas. Darbuotojai aprūpinti transportu ir kitomis darbo priemonėmis. Vykdant valstybinę politiką, metų pradžioje patvirtinti nauji darbuotojų darbo užmokesčio koeficientai.

Centrų vadovai nėra savarankiški paslaugų formavimo, plėtros srityse. Jų darbo apimtis nustato rajonų savivaldybių tarybos. Tačiau kartu suteikiama galimybė inicijuoti savo steigėjams pasiūlymus ir patiems priimti iššūkius sudėtingoje socialinėje erdvėje.

Graži centrų direktorių iniciatyva Lietuvoje kurti tarpusavio ryšius, spręsti kasdienos užduotis rodo, kad socialinė edukacija gyva ir gyvybinga, kad šioje srityje dirba atsakingi žmonės, kad jiems galima patikėti savo skausmą ir problemas.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *