Dalinių krovinių gabenimas — patogus sprendimas smulkiems verslininkams

Dalinių krovinių gabenimas — patogus sprendimas smulkiems verslininkams /

Dalinių krovinių gabenimas, transportavimas tai patogus ir lankstus būdas pervežti nedidelės apimties krovinius. Ypač verta naudotis dalinių krovinių gabenimo paslauga nedideliems verslininkams, kurie eksportuoja nedidelio svorio ir tūrio krovinius.

Apibūdinimas „nedidelio svorio ir tūrio“ gal ne visai tikslus. Daliniai tai tokios rūšies kroviniai, kurie yra nedideli lyginant su standartiniais kroviniais. Kiekviena įmonė turi skirtingus dalinių krovinių svorio ir dydžio reikalavimus. Dalinių krovinių gabenimas tinkamas nuo 1 iki 500 kg kroviniams. Kai kurios įmonės  kaip dalinius krovinius gabena ir sunkesnius, didesnės apimties krovinius. Kiekvienu atveju su vežėju reikia išsiaiškinti sąlygas individualiai.

Kodėl daliniai kroviniai turėtų būti aktualūs smulkiems verslininkams?

  • Naudodamiesi dalinių krovinių gabenimo paslauga neprivalote pilnai užpildyti krovininio transporto, nes kartu keliaus ir kitų užsakovų kroviniai. Toks būdas leidžia sutaupyti ir greičiau įgyvendinti užsakymą ar atsigabenti prekių, nes nereikia laukti kol bus pilnai pakrautas krovininis transportas ir nereikės samdyti kurjerių pavieniams kroviniams. Juos tiesiog galėsite transp[ortuoti kartu su kitų asmenų / įmonių daliniais kroviniais.
  • Galite užsisakyti tik tiek sunkvežimio vietos kiek reikia Jūsų kroviniui.
  • Sunkvežimis parenkamas pagal Jūsų krovinio / krovinių dydį.

Dalinis transportavimo būdas yra ne tik patogus, bet ir leidžia maksimaliai sumažinti krovinio transportavimo išlaidas. Jei dar nebandėte – išmėginkite!

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *