Darbą pradėjo mero patarėja

Ukmergės rajono savivaldybės mero Dariaus Varno komandą papildė politinio pasitikėjimo tarnautoja – mero patarėja Goda Juzėnaitė. Ji įdarbinta nuo gegužės 20 dienos.

26-erių metų G. Juzėnaitė merui patars komunikacijos, ryšių su visuomene politikos įgyvendinimo, Savivaldybės reprezentatyvumo, rajono pristatymo ir atstovavimo viešojoje erdvėje bei kitais klausimais.

Rajono savivaldybė skelbia, kad Ukmergės Antano Smetonos gimnaziją baigusi G. Juzėnaitė 2020 metais Vytauto Didžiojo universitete įgijo šokio pedagogės specialybę, o nuo 2022 metų Mykolo Romerio universitete studijuoja šiuolaikinių technologijų valdymą magistro studijų programoje.

Iki šiol mero patarėja dirbo Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje neformaliojo švietimo organizatore, meninės veiklos ir technologijų mokytoja bei mokyklos socialinių tinklų paskyros administratore. Ji sako sieksianti, kad Savivaldybės mero darbas būtų kuo labiau matomas vietos gyventojams.

Mero patarėjus turi visos šalies savivaldybės. Ir dauguma – net ne po vieną. Pavyzdžiui, kaimyninėse Širvintų, Anykščių savivaldybėse įsteigta po tris merų patarėjų etatus.

Pats Ukmergės rajono savivaldybės meras D. Varnas sako buvo likęs vienintelis, nepasinaudojęs šia įstatymiškai suteikta galimybe. „Bet matau, kad jau nebespėju“, – tikino jis.

Daugiau nei metus, nuo tada kai tiesioginiuose rinkimuose buvo išrinktas meru, į savo komandą D. Varnas nepakvietė ne tik patarėjų, bet ir įstatymu numatyto antrojo vicemero. Per tą laiką, sako, biudžete buvo sutaupyta per 100 tūkst. eurų.

Pasidomėjus, ar neplanuoja priimti ir daugiau patarėjų, sakė, kad tikrai ne. Nesvarstoma ir apie antrą vicemero etatą.

Konkursas į mero patarėjo vietą nėra skelbiamas – tai politinio pasitikėjimo pareigybė. D. Varnas džiaugiasi, kad pavyko surasti jauną imlų naujovėms ir šiuolaikinėms technologijoms žmogų, kuris studijuoja ir netrukus baigs studijas šioje srityje.

UŽ inf. 

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *