Degė butas, ūkinis pastatas, suodžiai kamine

Degė butas

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informavo apie praėjusią savaitę kilusius gaisrus ir atliktus gelbėjimo darbus.

Kovo 10 d., apie 13 val., gautas pranešimas, kad Veprių miestelyje, Pergalės gatvėje, daugiabučio namo trečiame aukšte dega trijų kambarių butas.

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba skelbia, kad, jiems atvykus, butas degė atvira liepsna. Išdegė virtuvės patalpos, išardytos medinės lubos ir 5 kvadratiniai metrai medinių grindų. Iš buto išnešti du dujų balionai. Šeimininkas galimai apsinuodijo dūmais ir buvo išvežtas į ligoninę. Skelbiama, kad dūmų detektorius patalpose suveikė.

Kovo 11-ąją Taujėnų miestelyje, Mūšos gatvėje, degė  mūrinis ūkinis pastatas, esantis 10 metrų atstumu nuo gyvenamojo namo. Pastatas, prie kurio buvo priblokuota medinė malkinė, degė atvira liepsna. Sudegė malkinė ir pusė stogo, apdegė apie 10 kubinių metrų malkų.

Kovo 8 d. gautas pranešimas, kad Deltuvos seniūnijos Viliukų kaime pastebėtas gaisras dviejų aukštų medinio namo palėpėje. Pranešėja informavo, kad ji pati iš namo išėjo, o daugiau žmonių viduje nėra. Atvykus ugniagesiams, name jautėsi degėsių kvapas, uždūminimo nebuvo. Nustatyta, kad dūmtraukyje degė suodžiai. Dūmų detektoriai name neįrengti.        

Kovo 7 d. pranešta, kad Deltuvos seniūnijos Užuraisčio kaime gyvenantis pensininkas yra savo name, bet durų neatidaro.

Vyro pasigedę kaimynai įtarė, kad jam sutriko sveikata. Ugniagesiai atidarė namo duris, įleido policijos pareigūnus ir medikus. Viduje šeimininkas rastas negyvas.

Kovo 11 d. greitosios medicinos pagalbos tarnybai vykstant į iškvietimą Žemaitkiemio seniūnijos Martnonių kaime, užklimpo jų automobilis. Atvykę gelbėtojai užklimpusį greitosios pagalbos automobilį ištraukė.

Jau rašėme, kad praėjusią savaitę, kovo 7-ąją, buvo ir dar vienas įvykis – Pivonijos seniūnijos Vileikių kaime rastas sprogmuo.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *