Degė gyvenamieji namai ir apleistas pastatas

Ukmergės rajone praėjusią savaitę degė du gyvenamieji namai ir apleistas pastatas.

Balandžio 25 d. gyvenamasis namas užsidegė Vepriuose. Atvykę Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrai rado atvira liepsna degantį medinio namo skardinio stogo kraigą. Nudegė ir išardyta apie 20 kv. m stogo konstrukcijų. Pastato vidus buvo sulietas vandeniu.

Balandžio 25 d. pranešta, kad mieste, Vilniaus gatvėje, iš apleisto mūrinio pastato rūksta dūmai. Atvykus, paaiškėjo, kad dūmai rūksta iš apleistos buvusios mokyklos sporto salės. Viduje degė medinės grindys – iki atvykstant ugniagesiams spėjo išdegti keli kvadratiniai metrai.

Balandžio 26 d. Deltuvos seniūnijos Dainavos kaime užsidegė dviejų aukštų namas. Atvykus, atvira liepsna degė ir stogas, ir antras aukštas. Iš namo buvo išvesti trys žmonės. Skelbiama, kad jie nenukentėjo, medikai juos apžiūrėjo vietoje. Išdegė namo antras aukštas ir koridorius, sudegė mediniai laiptai ir namų apyvokos daiktai. Pirmas aukštas sulietas vandeniu. Nudegė ir išardyta apie 15 kv. m stogo dangos.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai praėjusią savaitę atliko ir nemažai gelbėjimo darbų. Dėl staiga užgriuvusio sniego ant kelių ir elektros laidų griuvo medžiai – gauta 11 pranešimų apie ant važiuojamosios kelio dangos užvirtusius medžius.

Balandžio 26 d. gautas pranešimas, kad kitame mieste gyvenanti moteris negali susisiekti su Ukmergėje, Deltuvos gatvėje, gyvenančia sergančia sunkiai vaikštančia savo mama.

Atvykę gelbėtojai į butą 5-ame aukšte pateko išlaužę medines duris. Į vidų buvo įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

UŽ inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *