Degė pastatas ir namelis ant ratų

Degė pastatas ir namelis ant ratų / Ukmergės PGT nuotr. Gesinamas namelis ant ratų.

Balandžio 15-ąją, apie vidurdienį, Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje gautas pranešimas, kad mieste, Pavasario gatvėje, užsidegė transporto priemonė.

Atvykus, atvira liepsna degė namelis ant ratų, stovintis prie mūrinio gyvenamojo namo. Sudegė visos degios namelio detalės.

Nukentėjo ir šalia stovintis namas. Apsilydė jo plastikinis langas, apdegė medinės dailylentės ir dujų įvadinis skydelis, nukrito apie 12 kv. m dekoratyvinio tinko.

Balandžio 16-ąją 18.30 val. pranešta apie negyvenamojo pastato gaisrą mieste, A. Smetonos gatvėje. Atvykus, iš pastato palėpės rūko dūmai. Namo antro aukšto kambaryje išdegė apie 1,5 kv. m medinių grindų, aprūko patalpos, pirmas aukštas sulietas vandeniu.

Balandžio 12-ąją Ukmergėje, Vaižganto gatvėje, prie mokyklos, sudegė plastikinis šiukšlių konteineris. Apdegė virš jo esanti medinė stoginė ir mokyklos rūsio langas.

Tą pačią dieną pranešta, kad Vidiškių seniūnijoje dega pieva. Atvykus, prie kelio, griovyje, degė sukrauti sausi kelmai, padangos, šiukšlės.

Balandžio 14-ąją Vaižganto gatvėje teikta pagalba patenkant į namą. Gelbėtojai, pro langą patekę į pastatą, į vidų įleido policijos pareigūnus.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *