Dėl rūšiuotų atliekų vežimo – neaiškumai

Dėl rūšiuotų atliekų vežimo – neaiškumai /

Lyduokių gatvėje gyvenantis Steponas pasakojo, kad praėjusią savaitę, labai anksti ryte, sulaukęs telefono skambučio apie tai, kad bus surenkamos rūšiuotos šiukšlės  – liepta konteinerius išstumti.

89 metų pensininkas taip ir pasielgė. Matė, kad ir iki kaimynai  mėlynuosius konteinerius išstūmė. Tačiau nei tą, nei kitą dieną niekas jų paimti neatvyko.

Rajono savivaldybės viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus niekaip negali patikėti, kad kažkas galėjo asmeniškai skambinti gyventojams telefonu ir pranešti, kada bus vežamos atliekos. Esą tai daroma pagal grafiką.

Sakė, kad gyventojus greičiausiai suklaidino seni grafikai, kurie yra priklijuoti ant konteinerių. Juose grafikas paskelbtas net iki rugpjūčio mėnesio, kuriuo vadovavosi pernykštis šiukšlių vežėjas.

Greitu laiku, pasak vedėjo, vežėjai ant konteinerių užklijuos naujus grafikus.

Tiesa, gegužės 14 d. savivaldybės tinklalapyje buvo išplatinta informacija, kad pakuočių atliekų (žali, mėlyni maišai ar konteineriai) surinkimą vykdanti bendrovė ,,Ekonovus“ pagal paskelbtus grafikus vėluoja dvi dienas.

Konteinerius rūšiuotoms atliekoms Ukmergėje turi tik privačių namų Užupio gyventojai. Kitur mieste rūšiuotoms atliekoms išdalyti maišai. Ant jų grafiko neprikabinsi, tad gyventojai raginami skaityti rajono spaudoje ar internete pateikiamus naujus grafikus.

Didžiausia problema su tai žmonėmis, kurie nei laikraščių skaito, nei internete pažiūri“, – apgailestavo A. Dutkus.

Priminsime, kad šiemet komunalinių atliekų tvarkymo konkursą Ukmergėje laimėjo „VSA Vilnius“. Rūšiuotas atliekas surenka ankstesnis vežėjas – UAB „Ekonovus“.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *